Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Celá ČR  /  Oslavte s dětmi jejich den

Oslavte s dětmi jejich den

29.5.2019 - redakce Babinet.cz

Chcete svým potomkům dopřát opravdu originální program na Den dětí a sami se u toho královsky bavit? Potom byste rozhodně neměli chybět na 16. ročníku festivalu United Islands of Prague, který se letos uskuteční v termínu 31. května až 1. června v pražském Karlíně. Kromě přehlídky hudebních objevů z celého světa se tu můžete těšit i na atraktivní doprovodný program, který odstartuje už v sobotu ráno koncertem oblíbeného tria Bombarďák. Vstup na celý festival bude tradičně pro všechny zdarma.

Více informací najdete na http://www.unitedislands.cz/.

-----------------

Dětský den rybářských slavností, který proběhne 1. června 2019 v okolí jezera Katlov a rybníku Pohan nedaleko Červených Janovic u Kutné Hory. Dětský den je pro širokou veřejnost a zcela zdarma včetně parkování, atrakcí, rybářské školičky a koncertu kapely No Name.

Celodenní program nabízí mimo jiné:

  • přednášky a autogramiáda Jakuba Vágnera;
  • rybářskou školičku; ukázku podvodního světa ve sladkovodních akváriích;
  • exkluzivní možnost rybaření zdarma na jezeře Katlov a rybníku Pohan;
  • návštěvu koncertu kapely No Name
  • soutěž s Katkou Markovou (několikanásobnou světovou mistryní v rybolovné technice);
  • soutěže o věcné ceny s Vláďou Hronem
  • koncert muzikálového zpěváka Tomáš Löbla
  • ukázky práce policejních psovodů Policie ČR a mnoho dalšího

Více na www.katlov.com/detskyden

-----------------------------

Od června nabízí zábavní vědecký park VIDA! o dva a půl tisíc metrů čtverečních chytré zábavy navíc. Na Den dětí otevírá novou venkovní expozici. „Nyní si u nás návštěvníci užijí exponáty nejen uvnitř, ale i pod širým nebem. Nová venkovní expozice je místem, kde si můžou hrát, objevovat, ale třeba i odpočívat s výhledem na nejkrásnější pavilony brněnského výstaviště,“ řekl ředitel VIDA! Lukáš Richter. Zájemci se mohou těšit třeba na vodní orchestr, světelný hranol, rotující kola nebo obří bublifuk. Venkovní expozice bude za příznivého počasí otevřena po celé léto až do konce září.

Otevření venkovní expozice

sobota 1. června, 10.00–18.00

Buďte mezi prvními, kdo navštíví novou venkovní expozici! Kromě nových exponátů a výstavy H2Orchestra je tu pro vás připravená science show Aqua et Ignis a bublinové stanoviště. A protože je Den dětí, budeme v Divadle vědy promítat všechny 3D filmy zdarma.

------------------------------

Muzeum hlavního města Prahy pořádá 1. června 2019 od 11:00 do 17:00 hod. oslavu Dne dětí, a to v okolí Petřínské rozhledny a Podskalské celnice na Výtoni. Na obou místech čeká rodiny s dětmi bohatý program a řada soutěží o nejrůznější ceny. Zároveň budou mít děti možnost se hravou formou i něco dozvědět o historii Prahy. Návštěvníci se mohou těšit i na bohaté občerstvení, domácí zmrzlinu, dětské dílny, kde si děti budou moci vyrobit vlastního Igráčka, focení s postavičkami Čtyřlístku, malování na obličej nebo dětský golf.

Kontakt pro bližší informace: www.muzeumprahy.cz

--------------------------------

V sobotu 8. června ožije Metropole Zličín celodenním festivalem FAMILY OPEN FEST, který nabídne skvělé koncerty, spoustu zábavy a bohatý program pro děti všech věkových kategorií. Nudit se ale rozhodně nebudou ani rodiče!  Hudební podium bude patřit hned několika špičkovým interpretům české hudební scény! Hlavní hvězdou je rozhodně Leoš Mareš a jeho show vypukne přesně ve 20:00 hodin! Největším lákadlem je bezesporu – poprvé v Čechách, na ploše o rozsahu 100 m2 – zcela unikátní interaktivní ZTRACENÁ ŠMOULÍ VESNIČKA s oblíbenými postavičkami v životní velikosti! Co by to bylo za festival bez jídla?! Ochuzeny samozřejmě nezůstanou ani chuťové pohárky, lákavé ochutnávky originálních receptur domácí i zahraniční gastronomie. V průběhu celého dne budou návštěvníci moci využít fantastických slev a akčních nabídek!

Pro více informací o programu, novinkách a skvělých akčních nabídkách SLEDUJTE: https://familyopenfest.cz

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip