Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Program Android Enterprise Recommended se rozrůstá o nové chytré telefony Nokia

Program Android Enterprise Recommended se rozrůstá o nové chytré telefony Nokia

16.5.2019 - redakce Babinet.cz

Společnost HMD Global, výrobce telefonů Nokia, oznámila spuštění nejširšího a nejrozmanitějšího portfolia chytrých telefonů s operačním systémem Android pro podnikovou oblast. Nokia 9 PureView, Nokia 4.2 a Nokia 3.2 (3/32GB) se připojují k dalším 11 zařízením Nokia, které byly schváleny jako součást programu Android Enterprise Recommended, jenž nabízí ideální uživatelské vlastnosti pro podnikové zákazníky. Program Android Enterprise Recommended poskytuje zákazníkům jistotu, že každý chytrý telefon v tomto programu byl schválen společnosti Google a splňuje nastavené podnikové standardy. Mezi tyto standardy patří řada specifikací v oblasti hardware, software, nasazení do IT systému společnosti, bezpečnosti a aktualizací. Tento program stanovuje měřítko pro ideální uživatelské potřeby v různých případech využití v podnikové oblasti a umožňuje firmám jednoduše zvolit nejideálnější chytrý telefon pro své potřeby.

Podle Nejnovějšího průzkumu* společnosti HMD Global sdělilo 98 % dotázaných podniků či společností v 5 největších evropských zemích (Francie, Německo, Itálie, Španělsko a Velká Británie), že program Android Enterprise Recommended ovlivnil jejich volbu zařízení a více než 50 % dotázaných sdělilo, že si svá budoucí zařízení vybírají výhradně v tomto programu.

HMD Global s potěšením oznamuje uvedení tří novinek z MWC 2019 do programu Android Enterprise Recommended. Patří mezi ně:

  • Nokia 9 PureView – první telefon s pěti hlavními fotoaparáty na světě
  • Nokia 4.2 – ohromující design, dedikované tlačítko pro Google Asistenta a AI v cenově dostupné relaci
  • Nokia 3.2 – Velký displej, dvoudenní výdrž na jedno nabití a dedikované tlačítko pro Google Asistenta

Andrej Sonkin, GM Enterprise Business ve společnosti HMD Global:

„Vývoj naší nabídky telefonů pro program Android Enterprise Recommended se řídí podle potřeb podnikové oblasti. Tyto potřeby definuje bezpečnost, dlouhá životnost a široká nabídka zařízení, ze které si vybere každý zákazník. Naše chytré telefony toto vše zajišťují již více než padesáti významným organizacím z celého světa. Dodáváme těmto společnostem chytré telefony, které se zlepšují a vyvíjejí časem přesně tak, jak je od nich vyžadováno.”

Bezpečnost, uživatelská přívětivost a design pro podnikové prostředí

Díky využití Android One poskytují chytré telefony Nokia bezproblémové používání s malým počtem předinstalovaných aplikací. Jedná se o portfolio spojováné s prvotřídním designem a zpracováním, které je od značky Nokia očekáváno, a ve kterém si vyberou společnosti s jakýmkoliv rozpočtem.“

Proč si společnosti v programu Android Enterprise Recommended zvolily chytré telefony Nokia?

  • Are: „Dva roky garantovaných aktualizací operačního systému Android byly klíčové v rozhodování, a proto jsme zvolili chytré telefony Nokia.”
  • SAP: „Bezpečnost byl hlavním důvodem, proč jsme zvolili právě telefony Nokia.”
  • Mukava: „Naši zaměstnanci operují s citlivými daty. Příslib rychlých bezpečnostních aktualizací pro telefony Nokia byly velmi důležitým faktorem při výběru zařízení.“
  • Yorkshire Building Society: „Vynikající cena a rychlost aktualizací pro Nokia 7 Plus byly důvodem, proč jsme si vybrali právě tyto telefony.”
  • Ineco: “Nokia chytré telefony poskytují vysoce kvalitní řešení, jak pokrýt všechna naše očekávání a jejich podpora napříč našim projektem byla pro nás opravdovým přínosem.“

Ekosystém, který nestárne

Chytré telefony Nokia mění pravidla hry pro koncové uživatele a podniky. Nejde již jen o specifikace zařízení, ale také o to, jaká je uživatelská zkušenost napříč časem a jak se tato zkušenost vyvíjí s aktualizacemi a dalšími zlepšeními. Chytré telefony Nokia v programu Android Enterprise Recommended a Android One nabízí neustále se zlepšující zážitek z používání a vyšší míru zabezpečení díky pravidelným aktualizacím a nejnovějším inovacím společnosti Google.

Ať už jde o jednoduchý přístup k pracovním aplikacím dle potřeb zaměstnanců nebo bezpečnostní funkce, které chrání vše důležité, mají v těchto směrech chytré telefony Nokia bezkonkurenční výsledky. Adaptivní a neustále se vyvíjející prostředí zaměstnancům usnadňuje práci a mimo to zvyšuje také produktivitu a efektivitu práce.

Díky zavedení funkcí, jakými jsou inteligentní správa napájení a adaptivní podsvícení, které reaguji dle potřeb individuálního uživatele a dvoudenní výdrže baterie na jedno nabití u zařízení ve všech cenových relacích, jsou telefony Nokia navrženy tak, aby oddělení IT i koncový uživatel byli spokojeni. Vedle podnikových funkcí nabízí každé zařízení v portfoliu přizpůsobování se osobnímu používání, díky kterému si telefon zaměstnanci zamilují.

Přehled chytrých telefonů Nokia v programu Android Enterprise Recommended:

 

Nokia 3.1 (32GB)

Nokia 3.1 Plus

Nokia 3.2 (32GB)

Nokia 4.2

Nokia 5.1

Nokia 5.1 Plus

Nokia 6.1

Nokia 6.1 Plus

Nokia 7 Plus

Nokia 7.1

Nokia 8

Nokia 8 Sirocco

Nokia 8.1

Nokia 9 PureView

 

Pro více informací ohledně využití operačního systému Android v podnikové oblasti najdete na: https://nokiaphones.whyandroid-enterprise.com/ a www.hmdglobal.com/forbusinesses.

* HMD Global: Business Smartphone Purchase průzkum: https://www.hmdglobal.com/download/HMD%20Global%20B2B%20Smartphone%20Purchase%20Survey.pdf

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz