Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Velikonoční trend: příroda s kapkou sci-fi

Velikonoční trend: příroda s kapkou sci-fi

22.3.2019 - redakce Babinet.cz

Vyzdobte letos svůj domov místo tradičních velikonočních vajíček a větviček rostlinami a květinami ve futuristických barvách. Tvoří skvělou kombinaci světa techniky a přírody. Přírodní velikonoční dekorace v utopických barvách dodají vašim velikonočním svátkům přesně to, co chcete: jarní energii.

Rovnováha

Všeobecný zájem o zelený život zažívá velký boom: všichni jsme rádi obklopeni květinami a rostlinami. Obzvlášť nás fascinují příběhy jednotlivých druhů. Jak se jmenují? Odkud pocházejí? Co o nich říká historie? Členové rostlinného království mají své způsoby, jak nás chránit před zahlcením rychlými technologickými pokroky. A právě tato rovnováha mezi tělem a duší činí z květin neodmyslitelnou součást Velikonoc.

Energie

Cibuloviny a rychlené cibulky v květináčích jsou pro tento zelený trend jako stvořené. To proto, že tyto „budiče energie“ jsou k dispozici v těch nejneuvěřitelnějších barvách. Pro letošní velikonoční výzdobu použijte květiny s gradací barev nebo výrazné barevné kontrasty. Zkuste si s nimi trochu pohrát a vytvořit pro letošní Velikonoce futuristický vzhled. To je styl, který nám připomíná stabilitu, když se právě nacházíme v čím dál rychlejším víru nových technologií.

 

 

Zdroj: www.ibulb.org

 

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip