Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte pomocníky pro kontrolu cholesterolu a zdravé srdce

Vyhrajte pomocníky pro kontrolu cholesterolu a zdravé srdce

20.3.2019 - redakce Babinet.cz

Každý druhý dospělý Čech má zvýšenou hladinu cholesterolu. Někteří nad tím mávnou rukou. Jenže dělají velkou chybu. Vystavují se totiž rizikům, které s sebou tento problém nese. Soutěžte s námi a vyhrajte doplňky stravy Naturevia Omega 3 a Vegapure Cardio, které vám pomohou mít cholesterol pod kontrolou a zdravé srdce!

S vysokou hladinou cholesterolu (tzv. hypercholesterolémií) totiž souvisí celá řada onemocnění, která mohou mít fatální následky. Mezi ty nejobávanější patří infarkt a mozková mrtvice. To ovšem není ani zdaleka vše, cholesterol má neblahý vliv také na rozvoj hypertenze (vysokého tlaku), ischemické choroby srdeční (nedostatečné prokrvení srdečního svalu) či metabolického syndromu, který je kombinací několika zdravotních onemocnění, jež mohou ohrožovat nejen srdce, ale i život.

Rostlinné steroly si poradí

Proto neváhejte a bojujte s ním. K úspěchu pomůže zdravější a lehčí strava, omezení kouření, zvýšení pohybu a rostlinné steroly, jejichž vysokou účinnost na snížení hladiny cholesterolu prokázaly četné lékařské studie. Právě ty v dostatečném množství obsahuje doplněk stravy Naturevia Vegapure Cardio. S ním a zdravějším způsobem života můžete dosáhnout až 30% snížení hladiny cholesterolu.

Omega 3 k nezaplacení

Spolu s rostlinnými steroly vám pomohou také Omega-3 mastné kyseliny, které jsou nezbytné pro náš organismus a mají na něj komplexní vliv. Podporují zdraví srdce, ale i správnou činnost mozku a očí. Byl prokázán jejich pozitivní účinek na duševní vitalitu, snížení hladiny triglyceridů v krvi či udržení normálního krevního tlaku. V organismu mají celkově protizánětlivý účinek. Bohužel naše tělo si je ale neumí samo vyrobit, a proto je potřeba mu tyto látky dodávat. V tom vám pomůže novinka Naturevia Omega 3 One-a-Day. Patří k nejsilnějším na trhu a jedna kapsle obsahuje minimálně 700 mg omega-3 mastných kyselin, což je 2x více oproti běžným přípravkům s rybím olejem. Takže vám stačí jen jedna kapsle denně, abyste měli nejen zdravé srdce, ale i správně fungující mozek a oči. Nemusíte už dál zbytečně polykat větší počet kapslí kalorického oleje, abyste získali potřebné množství látek pro všechny zmíněné orgány, jak jste byli doposud zvyklí. Navíc se nemusíte bát, že by vám po spolknutí preparátu zůstala v ústech nepříjemná pachuť rybího oleje, kterou jste v dětství nesnášeli. Omega-3 má z tučných ryb jen to nejlepší. A to je jistě důvod, proč zkusit své štěstí v soutěži o doplňky stravy Naturevia.

Co můžete vyhrát:

Získat můžete jeden ze tří balíčků s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Omega 3 One-a-Day a Vegapure Cardio. Hodnota 1 výhry je cca 680 Kč. S nimi, zdravější stravou a pohybem budete mít cholesterol pod kontrolou.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Andrea Trnková - Velký Beranov, Miloslava Burýšková - Zlín / Mladcová, Lucie Voznicová - Šilheřovice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip