Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte dárkový poukaz do prodejen spodního prádla TIMO

Vyhrajte dárkový poukaz do prodejen spodního prádla TIMO

1.2.2019 - redakce Babinet.cz

Svátek zamilovaných se rychle blíží. Udělejte radost sama sobě, ale také svému partnerovi, soutěžte s námi a vyhrajte jeden z pěti dárkových poukazů do prodejen předního českého výrobce spodního prádla společnosti TIMO. Zde si můžete vybrat soupravu, která dokonale podtrhne vaši krásu a vykouzlí vám sexy křivky.

Krajky v barvě bordeaux

Na Valentýna se červená barva hodí a svůdné krajky jakbysmet. Právě tuto kombinaci tolik milují muži, kterým se zrychlí tep, jen když si ji představí. Natož až vás v takové soupravě uvidí. Chcete-li potěšit svého drahého, pořiďte si v prodejnách prádlo z rafinované kolekce Bordeaux. V nabídce jsou tři střihy podprsenek, troje kalhotky, a to včetně celokrajkových, a také košilka.

Květinová divočina

Hledáte-li něco neobyčejného a chcete-li překvapit, pak přesně pro vás je nová valentýnská kolekce Jungle Flower. Na modrém podkladu září záplava sytě růžových květů. Tento hravý motiv dostane muže do kolen a vy v něm doslova rozkvete do krásy. I tato kolekce nabízí výběr z různých střihů podprsenek a kalhotek. K dostání je i košilka, abyste měla slušivý komplet.

Skvěle padnoucí prádlo českého výrobce se šije v Litoměřicích, a tak přesně sedí postavám českých žen a dívek. Navíc široký výběr velikostí, a to i těch opravdu velkých, je u TIMO samozřejmostí. Zcela jistě si u něj najdete i vy ten pravý sexy set na svátek zamilovaných.

Co můžete vyhrát v soutěži:

3x dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč do značkových prodejen TIMO.

Nápovědu najdete na www.timo.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Iva Raclavská - Brno, Filip Vyskočil - Plzeň, Lydie Sikorová - Dolní Lomná

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Marjar
4.2.2019 17:36

Jsou krásně barevně sladěny

ozon
4.2.2019 18:23

Nádherné !

Lucinka8
10.2.2019 11:14

Pěkné tvary

humhejova
10.2.2019 16:07

Je to moc pěkné.

Stanka11
11.2.2019 08:22

krásné

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip