Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Objevte kouzlo barových židlí

Objevte kouzlo barových židlí

21.12.2018 - redakce Babinet.cz

Trpí vaše kuchyně nedostatkem místa k sezení? Než se vydáte na lov většího stolu nebo prostornější lavice, nakoukněte s námi do světa barových židlí. Ty se pyšní tolika výhodami a málokterá kuchyně jim odolá.

Barové židle vám ušetří prostor

Je logické, že čím menší kuchyň, tím více přemýšlíte, jak efektivně využít každičký její centimetr. Velmi chytrým řešením jsou právě barové židličky, které vám prostor ušetří hned dvěma způsoby:

  • Pokud máte kuchyň do tvaru L, doplňte ji z vnější strany barovkami a získejte tak nová místa k sezení. Stejně tak v případě kuchyňského ostrůvku.
  • Zoufáte-li si nad opravdu miniaturní kuchyní. dobře vám poslouží sklápěcí stůl připevněný ke zdi, ke kterému si barové židle jednoduše přisunete.

Místo pro rychlou ranní kávu i sklenku vína

Barové židle oceníte nejen když k vám dorazí přátelé nebo rodina na sklenku vína, ale třeba i v ranním shonu, když si ještě před prací najdete čas na rychlou kávu. Protože káva s nadhledem, ta chutná vždycky lépe.

Moderní, pohodlné a skladné

Jestliže máte kuchyň zařízenou v moderním stylu, barové židle by v ní určitě neměly chybět. Kromě toho, že vypadají elegantně, jsou také nesmírně pohodlné, pokud tedy disponují polstrováním. Trh s interiérovým vybavením se neustále rozvíjí, takže dnes si barové židle můžete vybrat v krásných designech a trendy provedeních. Tradičnímu pojetí stále vévodí klasické chromované barové židličky s koženým polstrováním, do popředí se však hojně dostávají barové židličky z masivu, ať už v rustikálním či skandinávském stylu.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

IMraz
16.1.2020 02:55

Pěkně napsané. My před časem doma předělávali kuchyň a v rámci rekonstrukce jsme si v ní udělali i takový menší bar. Jen sehnat dobré barové stoličky teda byl celkem problém. Nakonec se to ale naštěstí podařilo. Konkrétně jsem je našla tady: https://www.emako.cz/hokery-a-barove-stolicky/

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip