Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Dětské vánoční ozdoby mohou být hravé, ale i elegantní

Dětské vánoční ozdoby mohou být hravé, ale i elegantní

27.11.2018 - redakce Babinet.cz

Dětské ozdoby jsou u nás od nepaměti oblíbeným artiklem Vánoc a často jsou doplňkem celkové vánoční dekorace domovů. Letos se však designéři značky GLASSOR zaměřili na ucelené kolekce přímo pro ty nejmenší a jejich první Vánoce s rodinou. Navrhli unikátní připomínku společně prožitých svátků – skleněné ozdoby, na které si dotyční mohou nechat napsat vybrané datum, jméno či obojí dohromady. Tento nápad koresponduje společně i s novou sadou dětských ozdob „Moje první Vánoce“ v moderním severském stylu. Tvůrci ovšem nezapomínají ani na baňky dalších rozmanitých tvarů a barev, které rozhodně zaujmou jak malé, tak i dospělé. Mezi dětskými kolekcemi si tak najde své zastánce tradičních vánočních ozdob, i příznivce moderního stylu.

Ozdoby (nejen) pro děti s dotekem elegance

Ani ozdoby s dětskými motivy nemusí za každou cenu hrát všemi barvami, pokud jste spíše zastánci minimalistického pojetí Vánoc. Zlatá a bílá se řadí k barvám, které vídáme především v posledních letech u velmi oblíbeného skandinávského stylu. Ten pronikl i do našich končin, na což upozorňuje také kolekce GLASSORu „Dotek elegance“, která byla rozšířena i o sadu zlato-bílých dětských ozdob. V setu „Moje první Vánoce“ se v dárkové krabičce skrývá hvězdička, dárek, bonbon, medvídek a koník – ty se vzájemně doplňují i s novou personalizovanou vánoční baňkou s textem.

„Vánoční baňka s nápisem „Moje první Vánoce“ je součástí skandinávské linie ozdob a skvěle se hodí ke všem našim ozdobám v barvě bílého porcelánu. Baňku doplňuje písmo v moderním zlatém fontu, kdy na přední straně je vyhotoven text v českém jazyce a na zadní stranu je možné nechat napsat jakýkoliv text nebo kombinaci textu a číslic v rozsahu až 20 znaků,“ doplňuje novinku Kateřina Tichá, majitelka firmy GLASSOR. Letošní bílé novinky pak uzavírá set koulí s dekorem zvířátek, přičemž dvě koule v sadě jsou pouze čistě bílé a jsou určeny pro tvořivé rodiče s dětmi, kteří si je můžou podle vlastní fantazie dozdobit.

Hravé barevné ozdoby třpytící se všemi barvami

Děti, ať už ty velmi malé nebo trochu větší, jsou fascinovány barvami a v podstatě vším, co se krásně třpytí. Na vánočním stromečku to ale nemusí být jen baňky klasických tvarů, vybírat lze i mezi méně tradičními ozdobami, ze kterých však budou mít děti o to větší radost. Letošní specialitou jsou také sety 12 dětských mini ozdob v různých stylech. „Vytvořili jsme sety 12 malých ozdob, které mají pouhé 4 centimetry, takže jsou skutečně drobné. Vyhovovat budou jistě těm, kteří touží svůj vánoční stromek ozvláštnit neobvyklými tvary, ale chtějí to udělat nenápadně a vkusně. Pro malé holky a kluky je připravena sada v pastelových barvách růžové a modré, univerzálnější je pak set se zvířátky akcentující stříbrnou, zlatou a zelenou barvu nebo tvary v tradiční barevné paletě, kde dominuje zlatá a červená,“ dodává Kateřina Tichá.

Vydat se o Vánocích na pohádkovou jízdu můžete i s precizně vypracovanými postavičkami z dílny GLASSOR, kterým nechybí ty nejjemnější detaily. Na Štědrý den se tak u stromku potkáte třeba se Sněhurkou, sedmi trpaslíky nebo vyslovíte tři přání zlaté rybce. A pro ty, co jsou motoristy duší i tělem, jsou v nabídce připraveny dopravní prostředky, které si se skutečnými modely aut, traktorů či vláčků rozhodně nezadají.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz