Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte originální české ručně vyráběné obaly na knihy

Vyhrajte originální české ručně vyráběné obaly na knihy

30.11.2018 - redakce Babinet.cz

Hledáte dárek, který je krásný a zároveň užitečný? Milují vaši blízcí knihy? Určitě je potěší ručně vyráběné obaly na knihy. S puntíky, levandulemi, růžemi, makronkami, kočičkami, koňmi, pejsky, andílky, kotvami, s motivy Londýna nebo Paříže... Snadno vyberete „kabátek na knížku“ pro každého vašeho blízkého, ať už klasický, nebo oboustranný. Veškeré rozmanité vzory a velikosti najdete na www.decente.cz. Cena: od 199 Kč

DecenteBB

Při navrhování a výrobě krásných obalů na knihy je kladen důraz především na perfektní profesionální zpracování a výběr těch nejkvalitnějších materiálů. Všechny výrobky mají značku Czech Hand Made a šijí je zkušené švadleny. Jedinečný a originální vzhled každého obalu je zaručen pečlivým výběrem lícové a rubové látky. Pro svůj luxusní vzhled se upřednostňují vysoce kvalitní látky se zlatými tisky a zlatými konturami. Obaly jsou vyztuženy – díky tomu drží dokonalý tvar. Samozřejmostí je všitá záložka laděná do barvy vnitřní strany obalu. Každý obal je dárkově zabalen v celofánovém sáčku a opatřen štítkem Hand Made a návodem na údržbu.

Originální ručně vyráběné obaly na knížky zakoupíte nejen na webu www.decente.cz, ale i v knihkupectví Neoluxor, Neoluxor books a Kanzelsberger po celé České republice.

Hraje se o dva obaly!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Michaela Černá - Praha, Romana Tichá - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip