Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte balíček Kitl

Soutěžte a vyhrajte balíček Kitl

28.10.2018 - redakce Babinet.cz

Už zase teplý čaj? Stejný, jako včera, před týdnem, i dvaceti lety… Oživte svoji kuchyni a vpusťte do ní s podzimem trochu barev! Inspirovat se můžete například recepty na horké nápoje Kitl. Úžasně chutnají, jsou bez zbytečné chemie a nemusíte do nich sypat hromady cukru, aby děti k snídani vypily obligátní hrneček.

Oblíbené sirupy Kitl můžete servírovat nejen v létě ve formě domácí limonády. S příchodem chladných dnů překvapte své blízké lahodným horkým nápojem. Příprava je rychlejší než u obyčejného čaje. Odměříte sirup a dolijete horkou vodou. Dokonce ani nemusí být vroucí, aby se pytlík pořádně vylouhoval. Udělejte si přesně takovou teplotu, kterou potřebujete. Dětem višňový k snídani, přátelům bezový po vycházce nebo zázvorový manželovi při nachlazení. A pokud máte hotovo, dopřejte si pohodu s knížkou nebo u televize se svým oblíbeným nápojem, třeba ochuceným kapkou alkoholu.

Kitl Syrob jsou poctivé české sirupy, které jsou vyrobeny z co nejkvalitnějších surovin a maximálně šetrným způsobem. „Věřím v jednoduchost. Nepotřebuji zbytečnou chemii ani dobarvovat malinový sirup řepou. Pečujeme o své zdraví a i proto používáme co nejvíce bio surovin,“ vysvětluje Jan Vokurka, který (si) za značkou Kitl stojí.

V bylinné řadě nabízí Kitl mátový, bezový a zázvorový sirup. Posledně jmenovaný je na podzim a v zimě nejoblíbenější. Vyrábí se z čerstvě vylisované šťávy z kořene zázvoru v BIO kvalitě. A díky šetrnému zpracování si zachovává co nejvíce účinných látek. Ovocná řada pak zahrnuje černorybízový sirup, malinový, grepový a višňový sirup.

Pusťte se do experimentování.

Nebojte se jednotlivé příchutě míchat. Budete příjemně překvapeni. Seznam nejlepších osvědčených receptů najdete na etiketách jednotlivých syrobů nebo na stránkách www.kitl.cz.

Všechny sirupy Kitl seženete v eshopu firmy, v prodejnách zdravé výživy, na trzích, v lékárnách a také ve vybraných velkoobchodech.

Vyhrajte zdravý balíček od firmy Kitl

Soutěžíme o výrobky české firmy Kitl. Tři výherci obdrží balíček obsahující Kitl Syrob Zázvorový a Kitl Syrob Višňový.

Stačí správně odpovědět na 1 jednoduchou soutěžní otázku. Nápovědu hledejte na www.kitl.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Pokorná Olga - Horní Bříza, Lenka Špryslová - Kladno, Roman Kopeček - Bystřice pod Hostýnem

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

můra
31.10.2018 16:18

Pěkná cena,ale stejně ji nevyhraji,já co jsem zde ,ještě nic nevyhrála a tak si říkám jestli už není čas to tady ukončit .

Matali
2.11.2018 15:07

Já jsem také nikdy na stránkách babinetu nikdy nic nevyhrála...:-/ a jsem tu přes 10 let

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip