Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte a vyhrajte balíček Kitl

Soutěžte a vyhrajte balíček Kitl

17.9.2018 - redakce Babinet.cz

Chladno, deštivo a plné autobusy kašlajících lidí. Podzim sice umí být i úžasně malebný, ovšem s plným nosem a horečkou to jen těžko oceníme. Zahřejte se horkým zázvorovým sirupem a v případě viróz vsaďte na tradiční sirup ze smrkových výhonků!

Kitl Syrob Zázovorový a Kitl Smrkáček BIO sází jako všechny ostatní výrobky této značky na co nejkvalitnější suroviny a jejich maximálně šetrné zpracování. „V Kitlovi věříme v jednoduchost. Nepotřebujeme umělá barviva a vyhýbáme se zbytečné chemii,“ říká jednatel Jan Vokurka a dodává: „Spousta z nás ve firmě má malé děti. A chceme mít kontrolu nad tím, co do těla dostávají“.

Kitl Smrkáček BIO je sirup z mladých smrkových výhonků, které se ručně sbírají každé jaro. Lidé si jej oblíbili zejména v období chřipek a nachlazení.

Zázvorový Syrob je tradiční bylinný sirup vyrobený z čerstvě vylisované šťávy z kořene zázvoru v BIO kvalitě. „V bylinné řadě nabízíme navíc ještě mátový a bezový sirup. Ve výrobě používáme bio suroviny a dbáme na zachování co nejvíce účinných látek,“ popisuje Vokurka. Ovocná řada zahrnuje kromě novinky, černorybízového sirupu, i malinový, grepový a višňový sirup.

Pro vysokou kvalitu a plnou chuť si sirupy Kitl oblíbily i mnohé restaurace a kavárny. Připravují z nich rozlévané limonády nebo osvěžující koktejly a teplé nápoje. „Ty si může každý udělat i sám doma. Seznam těch nejlepších receptů na přípravu nápojů najdou naši zákazníci na etiketách jednotlivých syrobů i na stránkách www.kitl.cz,“ doporučuje Jan Vokurka.

Všechny sirupy Kitl jsou k dispozici v eshopu firmy, v prodejnách zdravé výživy, na trzích,

v lékárnách a také ve vybraných velkoobchodech.

Vyhrajte balíček od firmy Kitl

Soutěžíme o výrobky české firmy Kitl. Tři výherci obdrží balíček obsahující Kitl Syrob Zázvorový a Kitl Smrkáček BIO.

Stačí správně odpovědět na 1 jednoduchou soutěžní otázku. Nápovědu hledejte na www.kitl.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Mgr.Michal Kocúrek - Bruntál, Radek Havel - Podlesí, Andrea Bartikova - Brno

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

vrabčák
4.10.2018 18:42

Dobrý den, mohla bych se zeptat, jaká je ta otázka? Děkuji vrabčák

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip