Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček pro zdraví dětí, aby snáze zvládly start školy

Vyhrajte balíček pro zdraví dětí, aby snáze zvládly start školy

3.9.2018 - redakce Babinet.cz

Návrat do školních lavic a kolektivu s sebou nese velký nápor na imunitu dětí. Nemoci se zde rychle šíří a mnozí školáčci pak tráví více času doma v posteli, než ve společnosti svých kamarádů a spolužáků. Z toho důvodu jsme pro vás připravili soutěž o doplňky stravy Naturevia. Ve výherním balíčku najdete probiotika a vitamin D pro děti.

Zbystřet byste měli zvláště, pokud máte doma dítě, které v září šlo do školky či školy prvně. Právě u něj totiž hrozí největší nebezpečí, že bude častěji nemocné. Podle dětských lékařů jde o běžný jev, který je způsobený tím, že dětská imunita se musí vypořádat s obrovským náporem bacilů a virů, na který nebyla zvyklá. Každý další rok by se měla četnost nemocí snižovat. Přesto byste ale nic neměli ponechat náhodě a vsadit na prevenci.

Superhrdina vitamin D

Určitě byste měli svým dětem naordinovat vitamin D, o kterém se hovoří jako o jednom ze supervitaminů. Déčko přispívá ke zdravému růstu a vývoji pevných kostí a zubů. Pomáhá totiž vstřebávání vápníku. To však není ani zdaleka vše. Vitamin D má mnohem komplexnější vliv na náš organizmus, jak ukazují tisíce vědeckých studií. Při jeho nedostatku strádá imunitní systém a zvyšuje se nemocnost. Z toho důvodu byste měli dbát na to, aby vaši potomci měli jeho dostatečný přísun. V tom vám pomůže přípravek Vitamin D3-Efekt Kids od značky Naturevia, který má podobu cucavých pastilek ve tvaru lvíčka s příjemnou pomerančovou chutí, takže si jej vaše děti oblíbí. Budou tak mít dostatečný příjem tohoto supervitaminu a nemoc si na ně hned tak nepřijde.

Ovšem vitamin D má i další přínosy pro náš organizmus. Při jeho deficitu hrozí zdravotní komplikace pro mozek, srdce i svaly. Myslete tedy nejen na své děti. Déčko naordinujte i sobě samým!

Vděčná probiotika

Kromě supervitaminu jsou pro děti rovněž důležitá i probiotika, která pomáhají udržovat střevní rovnováhu, kterou snadno může narušit třeba užívání antibiotik nebo jen změna prostředí. Proto je dobré střevní bakterie doplnit. Ve výherním balíčku tak nemohou chybět Laktobacílky, jež obsahují 1,2 miliardy pěti různých kmenů laktobacilů a bifidobakterií lidského původu, které jsou tělu vlastní, a proto je organismus lépe přijímá. Působí naráz v tenkém i tlustém střevě. Díky speciální úpravě jsou velmi odolné proti žaludečním šťávám a teplotě. Plně aktivní bakterie se z ochranných vrstev uvolní až ve střevech, kde plní svoji důležitou funkci.

Soutěžte s námi a pro tři z vás máme připraven balíček doplňků stravy značky Naturevia, ve kterém najdete Laktobacílky a Vitamin D3-Efekt Kids. Oba přípravky společně pomohou usnadnit dětem návrat po prázdninách do školy či školky. Tyto oblíbené produkty nesou nově značku Naturevia, ale značka je to jediné, co se mění. Jinak jsou to stále ty kvalitní produkty z Kanady, jež původně nesly logo Swiss. Jsou 100 % bez barviv a oblíbené u maminek i dětí. Nápovědu na soutěžní otázku a více informací o přípravcích najdete zde.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Tesaříková Fanynka - Uherský Brod, Jarmila Pincová - Příbram, Monika Rothová - Voděrady

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip