Babinet.cz  /  Magazín  /  Čtenářské příběhy  /  Mezinárodní den ženského orgasmu na českém internetu. Letošním trendem jsou růžové vibrátory!

Mezinárodní den ženského orgasmu na českém internetu. Letošním trendem jsou růžové vibrátory!

8.8.2018 - redakce Babinet.cz

Mezinárodní den ženského orgasmu připadá tento rok na středu 8. srpna. Svátek se slaví například ve Španělsku, Mexiku, Argentině, Peru či Norsku a v posledních letech se povědomí o něm dostává také na český internet. Ukazují to údaje nákupního rádce Zboží.cz, kde je v těchto dnech zvýšený zájem nakupujících o kategorii dámské erotické prádlo, prvenství hledání si drží růžové vibrátory o velikosti okolo 25 centimetrů. V katalogu Firmy.cz si zase v současné době hledá 42 % žen informace o hodinových hotelech, a to převážně ve všední dny.

K milostným hrátkám neodmyslitelně patří i erotické pomůcky, o které je na internetu velký zájem. Nejvíce si lidé na Zboží.cz vyhledávají kategorie erotické prádlo a vibrátory.Právě vibrátor zájemci podrobují při koupi detailní analýze parametrů. Poptávka je nejvíce po růžové, fialové a černé barvě a jednoznačně rozhoduje jeho délka, konkrétně velikost 20 až 25 centimetrů,“ upřesňuje Milan Šmíd, manažer nákupního rádce Zboží.cz.

Pokud jde o erotické spodní prádlo, dá se říci, že se Češi nebojí experimentovat. Na první příčce hledání se drží odvážný síťovaný overal Bodystocking a přiléhavý kočičí oblek Catsuit, následují košilky a erotické kostýmy. „V rozhodování při výběru zboží se necelá polovina lidí dívá po cenové relaci do 400 korun,“ dodává Šmíd.

Dostaveníčko v diskrétní zóně. Trendem jsou hodinové hotely

Ať už milenci jakéhokoli věku, nebo oficiální partneři či manželé, kteří mají nedostatek soukromí, využívají služeb hodinových hotelů. „Nejvíce lidé vyhledávají informace o jejich službách přes týden. Lze vysledovat dva vrcholy, a to ve dvě hodiny odpoledne, kdy sbírají informace ženy,
a v 11 hodin večer, kdy se zajímají muži,“
říká Michal Zadák, manažer inzertních služeb Seznam.cz. Ženy jsou v hledání informací o mileneckých azylech překvapivě dost aktivní,
o stránky se zajímá 42 % z nich.

Svátek má kořeny v brazilském městě Esperantina, kde se místní radní Arimateio Dantas rozhodl věnovat tento den ženskému orgasmu jako kompenzaci za nedostatečnou sexuální péči o svou manželku.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Martinela
27.11.2018 15:25

tak takové svátky je potřebné oslavit nějakým krásným prádlem a ne jenom prádlem

Mariola
10.12.2018 22:16

pradlo, nějaky gelik a hračku a svátek se hezky oslavi

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip