Babinet.cz  /  Magazín  /  Dům a zahrada  /  Ženy milují čistá auta

Ženy milují čistá auta

2.8.2018 - redakce Babinet.cz

Také máte ráda, když auto vašeho partnera září čistotou? Přiznejme si, která z nás ráda nastupuje do špinavého auta? Asi žádná a neberu v úvahu riziku ušpinění. Zejména, když si vezmete lehounké světlé letní šatičky a foukne větřík a vy tím otřete špínu z boku auta. To je celý den zkažený.

Když ale váš partner nerad svěřuje svého miláčka myčce, pak se nabízí jiné řešení. Většina mužů má ke svému autu velmi osobní vztah. Někdy je dokonce dalším členem rodiny, který má své právoplatné místo. S láskou o něj pečují, čistí ho, přezouvají, pořizují mu lepší vybavení. Kvůli němu staví garáže, aby bylo chráněné jak před zloději, tak před nepřízní počasí. Proto není divu, že chtějí mít jeho údržbu pod kontrolou.

Jestli vašeho partnera nebaví neustálé cesty do myčky, kde navíc má pocit, že doma ještě budete muset některá místa přece jen umýt ručně, nebo si říkáte, že ztrácí čekáním v myčkách příliš mnoho času, pak je snadné vzít čištění auta do svých rukou.

S vysokotlakým čističem (tlakovou myčkou) Kärcher K 5 Premium Full Control Plus si můžete auto umýt kdykoli a sami. Navíc se o něj nemusíte bát, protože si sami nastavíte dostatečně jemný paprsek vody. Jednoduše můžete přepínat mezi mycími režimy tak, že na pistoli stisknete vybranou položku, a rovnou kontrolujete sílu na displeji. Typ paprsku pohodlně nastavíte pootočením na pracovním nástavci 3-1 Multi Jet a pak jen regulujete tlačítky +/- . Tak nemusíte vyměňovat pracovní nástavec ani při přechodu z vysokotlaku na stupeň čisticího prostředku. Takto umyjete auto mnohem pohodlněji a rychleji. Buďte pánem situace a mějte mytí pod kontrolou.

Auto však není jedinou oblíbenou věcí, kterou je obtížné vyčistit. Když rádi jezdíte s přáteli či rodinou na výlety na kole, víte, jak kola po návratu vypadají. Zabahněná a zablácená tak, že vás s nimi manželky nechtějí pustit ani do garáže. A to není vše. Jestliže máte dům, pak víte, o čem mluvím. Okolo domu je pořád co uklízet. I v takových případech se tlaková myčka Kärcher hodí. Možná si úklid okolo domu zamilujete stejně jako já. Baví mě každý nepořádek na terase či domě jednoduše spláchnout.

Tlaková myčka Kärcher K 5 Premium Full Control Plus je vhodná i pro častější používání na zvlášť úporné nečistoty. Snadno s ní vyčistíte chodníček okolo domu, dokážete se zbavit mechu a plevele v prasklinách nebo mezi jednotlivými spoji v chodnících a cestičkách. Snadno s ní vyčistíte i zašlou špínu zahradního nábytku.

S tlakovými myčkami Kärcher máte své auto, kolo, dům a vše kolem plně pod svou kontrolou.

Více na www.karcher.cz a www.svetcisteni.cz

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip