Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balení Proerecty!

Soutěžte o balení Proerecty!

23.7.2018 - redakce Babinet.cz

Jak se má chovat partnerka muže s problémy erekce?

Odpovídá Libuše Konopová, vztahová koučka:

Za fatální prohru pokládám případy, kdy si žena vsugeruje, že je to „její vina“ a začne hledat chybu u sebe, čímž klesne její ženské sebevědomí a začne se roztáčet začarovaný kruh. V případech, kdy se jedná o psychickou příčinu potíží, a těch bývá většina, je žádoucí tohle téma odlehčit, čili z toho přestat dělat problém a vyzkoušet třeba jiné varianty vzájemného vzrušování. To samozřejmě předpokládá vysokou míru otevřenosti, ale i diplomacie na obou stranách. Přiznat partnerovi nebo partnerce, že stimulující je něco zcela jiného, než se domnívá, vyžaduje jak komunikační zdatnost, tak i toleranci.

V mnoha manželstvích sex moc nefunguje, ale oba nad tím zavírají oči, aby se náhodou nedozvěděli něco, co vlastně vůbec vědět nechtějí a co by je donutilo přehodnotit hodnoty i postoje. Tohle vědomé spočívání v nevědomosti však může mít úspěch jen u těch párů, které sex z nejrůznějších důvodů nestavějí na přední místo, ale za každou cenu spolu chtějí žít. Pro ty páry, které na něj rezignovat nechtějí, je namístě otevřenost a hledání toho, kde je „průnik“ jak zájmů, tak tolerancí.

Existuje také řada potravin podporujících sexuální apetýt nebo přírodní doplňky stravy na posílení mužského libida. I sledování motivujícího erotického filmu může být řešením, pokud se oba partneři domluví, že to bude jejich společná aktivita.

Každý musí posoudit sám, k čemu inklinuje, co je pro něj i jeho protějšek nejen motivující, ale také akceptovatelné. Jakmile by nastala situace, že by jeden byl v sedmém nebi, ale druhý by se cítil opomíjen nebo dokonce zneužit k něčemu, s čím nesouhlasil, dříve či později by se to vymstilo.

Soutěž o 3x balení Proerecty – Co pomůže, když nemůže?

Pokud hledáte přírodní doplněk stravy, který pomůže s lepší erekcí a zvýšením sexuální chutě u muže, sáhněte po Proerectě. Tableta obsahuje pouze přírodní suroviny, které nijak nezatěžují srdce. Účinky se dostaví už do hodiny po užití. Efektivně zvolené složení působí jako účinné afrodiziakum, které podporuje přirozenou sexualitu muže v každém věku. Užijte si postelové radovánky opět naplno. Balení obsahuje 12 tablet za 599 Kč. Více informací naleznete na www.proerecta.cz, kde můžete balení i zakoupit. Případně i vyhrát, pokud správně odpovíte na otázku.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip