Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte poukaz na 250 Kč do gelaterie Amorino

Vyhrajte poukaz na 250 Kč do gelaterie Amorino

17.5.2018 - redakce Babinet.cz

Za oblíbeným italským zmrzlinářstvím Amorino už Pražané a návštěvníci Prahy nebudou muset jezdit do centra města. Před několika dny se totiž otevřela nová pobočka v OC Chodov! Značka, která po celém světě mění pohled na zážitek ze zmrzliny, přišla do Česka před dvěma lety a vsází na kombinaci kvalitních surovin a příjemného kavárenského prostředí. A právě káva stojí za tím, že Amorino na Chodově bude tak trochu speciální.

První pobočka Amorino v České republice byla otevřena před dvěma lety, a to přímo pod Pražským hradem, na prestižní adrese na rohu Malostranského náměstí a Mostecké ulice. Do země, kde tradice dlouho velela, že se každý kopeček musel třikrát otřít o vaničku, aby byl co nejmenší, přineslo Amorino zcela nové vnímání zmrzliny. Nikoli už jako drobné pochoutky převážně pro děti, ale jako plnohodnotného zážitku z kvalitních surovin a dokonalých chutí, navíc připraveného a naservírovaného lidmi, kteří zmrzlině opravdu rozumějí.

Poznávacím znamením zmrzlinářství Amorino je gelato rose, tedy zmrzlina naaranžovaná do kornoutu v podobě tenkých plátků připomínajících barevnou růži, zpravidla s lahodnou makronkou na vrchu. Amorino si zakládá na kvalitních surovinách vybíraných vždy v oblasti, která pro ně nabízí nejlepší podmínky. „Nabízíme až 25 příchutí zmrzliny od tradiční a oblíbené čokoládové až po exkluzivní kombinace jako borůvkový cheesecake. Mezi dlouhodobě nejoblíbenější patří limetka s bazalkou, nebo amarena kombinující vanilkový krém a hustý kompot z červených třešní,” přibližuje manažer českého Amorina Vojtěch Kučera.

Druhé české Amorino v pražském OC Chodov najdete ho v přízemí (nultém patře) blízko centrálního náměstí a infocentra. Prostředí obchodního centra nijak neovlivní vzhled provozovny, které bude stejně jako v centru Prahy stylizované do tradiční a stylové kavárny s výběrem zmrzlin, ale i dalších tradičních produktů Amorina - tedy i čokolády a kávy.

Právě káva bude z Amorina v OC Chodov dělat výjimečné místo. Pobočka totiž nabídne speciálně pražený roast od City Roasters z Karlových Varů.

Sledujte Amorino na Facebooku a Instagramu a dozvíte se víc!

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají poukaz na konzumaci v hodnotě 250 Kč!

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
M.Vorlíčková - Praha, M.Cízová - Kostelec nad Černými lesy, O.Formánek - Praha Oldřich Formánek Bartolomějská 3 110 00 Praha 1

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip