Babinet.cz  /  Soutěže  /  Získejte si srdce svojí kočky – vyhrajte pro ni pamlsky a masové kapsičky

Získejte si srdce svojí kočky – vyhrajte pro ni pamlsky a masové kapsičky

31.10.2017 - redakce Babinet.cz

Že láska prochází žaludkem jistě víte. U domácích mazlíčků to platí dvojnásobně. Český výrobce krmiv Brit ví, jak si získat kočičí lásku, a přitom prospívat jejímu zdraví. Kočkám na míru připravil nový široký výběr masových kapsiček i neodolatelných pamlsků.

Kočky jsou masožravci. Bílkoviny z masa a tuky jsou základním stavebním kamenem jejich potravy. Poskytují jim potřebné látky pro výživu svalů a tkání, a jsou zdrojem energie pro každodenní pohyb a vitalitu. Základem jejich jídelníčku tedy musí být maso.

Gurmánský zážitek pro vaši kočku

Brit Premium rozšířil svou nabídku kapsiček o kapsičky nové generace Fillets Delicate Meat. Delikátní šťavnaté jemně krájené masové filetky poskytují kočkám ještě lepší zážitek, navíc jsou bez umělých aromat a bez konzervantů. Tyto kapsičky představují kompletní a vyvážené krmivo s vitaminem E, biotinem a zinkem pro zdravou kůži a lesklou srst, s taurinem pro dobrý zrak a inulinem pro dobré trávení. Šetrná metoda vaření v páře zachovává originální chuť a jedinečnou vůni masa, kterou podporuje delikátní šťáva a nově i želé. Ty tělu kočky navíc dodají potřebné tekutiny, s jejichž dostatečným příjmem občas mívají problémy. Vůně masa kočku přiláká a odměnou za lahodnou snídani vám bude její spokojené předení. Kočky milují rituály! Proto je ranní kapsička odměnou pro ni a zároveň příležitostí pro vás, jak dát kočce najevo, že vše je v pořádku a běh světa je zachován.

Láska prochází žaludkem

Nové pamlsky Brit Care Cat Snack dokážou dokonale zpestřit kočičí jídelníček a strhnout ke společné zábavě. Kočičí přízeň si můžete získat sušenými masíčky, krémovými polštářky, funkčními pamlsky, které prospívají jejímu zdraví, nebo „shake shake“ křupavými pamlsky se superovocem. Správným výběrem mohou navíc pomoci zlepšit kvalitu srsti, zubů či podpořit trávení. Samozřejmostí jsou také varianty speciálně navržené pro koťata a kastrované kočky.

Stejně jako celá řada krmiv Brit Care Cat, i nové pamlsky se drží hesla prevence výživou. Všechny varianty jsou tedy grain free (bezobilné) a neobsahují žádná chemická. Díky vysokému obsahu masa jsou pro kočky skutečným lákadlem.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás mohou vyhrát balíček masových kapsiček Brit Premium Cat Pouches a kočičích pamlsků Brit Care Cat Snack.

Nápovědu hledejte na www.krmivo-brit.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Hana Douglasová - Hluboká, Alena Ondráčková - Olšany u Šumperka, Michaela Šavlíková - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip