Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Sníte o dovolené plné odpočinku? Zkuste hotel Alexandria**** v Luhačovicích!

Sníte o dovolené plné odpočinku? Zkuste hotel Alexandria**** v Luhačovicích!

1.10.2017 - redakce Babinet.cz

I vy cítíte, že byste potřebovali trochu oddechu z hektického pracovního tempa? A přemýšlíte, kam byste měli odcestovat, abyste strávili krásné dny a dokonale zrelaxovali? Dobrá zpráva je, že za skvělým odpočinkem již opravdu nemusíte cestovat daleko. Sny o skutečném odpočinku vám může splnit nevšední pobyt ve stylovém čtyřhvězdičkovém wellness hotelu ALEXANDRIA. Mimochodem, nachází se ve městě Luhačovice, které patří k nejkrásnějším lázním v České republice.

Hotel s exotickým názvem má své kouzlo ...
Komplex velkoryse zrekonstruovaného wellness hotelu Alexandria tvoří dvě propojené budovy. Ta původní si stále udržuje kouzlo třicátých let minulého století, zatímco nová hotelová část reprezentuje současnou generaci nejmodernějších evropských lázní. Úroveň hotelových služeb je srovnatelná s Rakouskem nebo Německem.

Okusíte starořímské lázně, vonné přísady, saunu i kouzlo Orientu
Magnetem je největší wellness centrum v Luhačovicích ve stylu starořímských lázní. První patro zkrášluje bazén lemovaný antickými sloupy se dvěma zlatými světélkujícími slunci na dně. Druhé patro, které je s prvním spojeno panoramatickým výtahem, okouzlí prostředím plným rozličných vůní a barev a nabízí množství potěšení a možností na relaxaci. Lze vyzkoušet lázně s různými teplotami a přísadami - parní, bylinková, laconium, finskou saunu, nebo orientální parní lázeň Rasul.


Koupel v minerální vodě a wellness pro dvojice
Samozřejmě, že tímto bohatá nabídka ještě zdaleka nekončí! Nechybí ani celá škála originálních procedur včetně koupele v přírodní minerální vodě. Dvojice, které touží po větším soukromí, jistě ocení wellness pro dva.

Zajímavý interiér i lahůdky pro gurmány
Interiér pokojů v hlavní budově navozuje atmosféru dob za první republiky. Naopak v nové části jsou pokoje v egyptském stylu s dekoracemi, které připomínají suvenýry z Alexandrových cest. A protože k dobré relaxaci a pocitu pohody určitě patří i chutné jídlo, hosté si v proslulé Francouzské restauraci mohou vychutnat i místní gastronomické pochoutky, flambování přímo u stolu nebo večeři při svíčkách s tóny klavíru. Osvěžující tečkou pro ty, co se rádi baví, může být noční klub s živou hudbou. Tak co říkáte, necháte se zlákat touto příjemnou nabídkou?

Pokud ještě stále váháte, kde strávíte dny volna a odpočinku, možná vás přesvědčí, že hotel Alexandria získal pátý titul Czech Hotel Awards Hotel roku 2017 v kategorii nejlepších Spa & Wellness hotelů ve Zlínském kraji.

 

Více na www.HotelAlexandria.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip