Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Praha  /   Roztočte to s KFC

Roztočte to s KFC

18.9.2017 - redakce Babinet.cz

Přijďte se spolu s KFC rozloučit s létem. Oblíbená restaurace se spojila s Óčkem a 20. září promění Střelecký ostrov v místo plné hudby, zábavy a extrémních sportů.

Odpoledne odstartuje akci moderátor Matyes. Podpoří ho speciální host, YouTuber Jonny Valda. O hudbu se postarají Pavel Callta, DJ Roxstar, Majk Spirit, Monika Bagárová a Jakub Děkan.

Kromě hudby je pro návštěvníky připraven i doprovodný program. Parkourové skoky předvedou jedni z nejlepších skokanů. Zájemci o tento sport se budou moci zúčastnit workshopu a získat základní tipy a triky, jak poprvé skočit. Další neuvěřitelné kousky předvedou sportovci na U-rampě. Milovníci nevšedních zážitků se mohou těšit na projížďky luxusním motorovým člunem. Příjemné odpoledne s přáteli si pak návštěvníci mohou zvěčnit ve fotokoutku.

„Celý tým se těší, že se potká s fanoušky a společně si užijeme příjemné odpoledne. Na akci také zveme také všechny naše zaměstnance, jejichž práce si vážíme,” říká Petr Adamec, marketingový manažer KFC, a dodává: „Ať už to bude koncert či sportovní exhibice, každý si určitě najde to své. KFC se postará o i čerstvou svačinku.“

KDE: Střelecký ostrov, Praha

KDY: 20.9.2017, od 15 do 22 hodin

ZA KOLIK: zdarma

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip