Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Odsávačka, která dokáže odsávat mléko z obou prsou najednou – to je BAYBY BBP 1020

Odsávačka, která dokáže odsávat mléko z obou prsou najednou – to je BAYBY BBP 1020

1.9.2017 - redakce Babinet.cz

O tom, že miminka patří k mamince a nejlepší a nejpřirozenější stravou pro ně je mateřské mléko, není pochyb. Jenže i plně kojící maminky jsou někdy v situacích, kdy kojení přímo z prsu není možné. Ať už jsou to povinnosti maminek mimo domov, či zdravotní potíže, velkou pomoc pro všechny ženy, které chtějí kojit, představují odsávačky mateřského mléka. Pomohou prodloužit kojení v případech potíží, zařídí, že může „nakojit“ jiný člen rodiny, ale také umějí pravidelným odsáváním podpořit laktaci. 2fázová odsávačka mateřského mléka BAYBY BBP 1020 umožní odsávat mléko z obou prsou najednou. K  hygienickému a sterilnímu uskladnění odsátého mateřského mléka poslouží speciální jednorázové sáčky BAYBY BBS 6000, ve kterých mohou maminky mléko bezpečně uchovat v lednici či mrazáku.

Odsávačka mateřského mléka a jednorázové sáčky na uskladnění mléka jsou pomůcky, které užije každá maminka, která chce své dítě kojit. Značka BAYBY nabízí například 2fázovou odsávačku mateřského mléka BAYBY BBP 1020 a jednorázové uzavíratelné sáčky na uskladnění mateřského mléka BAYBY BBS 6000. Pojďme si oba výrobky lépe představit:

ELEKTRICKÁ 2FÁZOVÁ ODSÁVAČKA MATEŘSKÉHO MLÉKA BAYBY BBP 1020 PRO ODSÁVÁNÍ Z OBOU PRSOU

2fázová odsávačka BAYBY BBP 1020 umožňuje odsávat mléko z jednoho či obou prsů najednou. Odsávačka podporuje přirozené kojení svými dvěma fázemi – stimulací a fází odsávání – přesně jak je tomu u sání miminka, proto je vhodná také jako stimulant podpory tvorby mateřského mléka. 9 intenzitami (4 rychlosti pro stimulaci a 5 rychlostí pro odsávání) si může maminka pohodlně korigovat rychlost odsávání přesně, jak je jí příjemné. Speciální konstrukce prsního nástavce zabraňuje zpětnému toku mléka a poskytuje prsu masáž. Přehledný LCD displej odsávačky BAYBY BBP 1020 nás opět informuje o zvolené intenzitě sání. Modré podsvícení pak maminky využijí při nočním odsáváním, kdy není třeba dalšího světla, které by mohlo rušit miminko. Na lahvičku s odsátým mlékem pak jednoduše buď nasadíme savičku a rovnou ho podáváme miminku, nebo zašroubujeme víčkem pro uchování v ledničce či mrazáku pro pozdější využití. Šikovné jsou také stojánky pro odložení lahviček s odsávačkou, které brání v převržení. Všechny části odsávačky (vyjma adaptéru) jsou vyrobeny z materiálů, které neobsahují BPA (Bisfenol A).

Doporučená akční maloobchodní cena BAYBY BBP 1020 je 4.599 Kč. Více informací
o výrobku a místa prodeje najdete na
www.bayby.cz.

SÁČKY NA SKLADOVÁNÍ MATEŘSKÉHO MLÉKA BAYBY BBS 6000 HYGIENICKY ULOŽÍ ODSÁTÉ MLÉKO

Praktické sáčky z odolného LDPE materiálu užije každá maminka, která vlastní odsávačku. Snadno, rychle a hygienicky v nich uloží odstáté mateřské mléko do chladničky či mrazáku. Sáčky o objemu 350 ml jsou jednorázové, což zaručuje jejich stoprocentní hygienickou čistotu a oproti lahvičkám jsou dokonalé skladné a vejdou se tak i do těsného prostoru plného mrazáku. Sáčky mají speciální dvojitý bezpečností zipový uzávěr a tak se nemusíme obávat úniku mléka. Velkou výhodou je možnost připevnění přímo na odsávačku mléka. Přehled o množství mléka v sáčku zajistí stupnice a speciální pole pro popisky užijí maminky na poznačení data odsátí. Balení obsahuje 30 kusů sáčků.

Doporučená akční maloobchodní cena sáčků na skladování mateřského mléka BAYBY BBS 6000 je 399 Kč (za 30 ks). Více informací o výrobku a místa prodeje najdete na www.bayby.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip