Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Originální svatbu vykouzlí nový trend - ručně vyráběné skleněné dekorace

Originální svatbu vykouzlí nový trend - ručně vyráběné skleněné dekorace

14.6.2017 - redakce Babinet.cz

Atmosféra každého okamžiku se skrývá v detailech, ne jinak je tomu i v případě svatby. Přestože celá událost je především o snoubencích a čekání na magické „ano“, je dobré při plánování myslet i na drobnosti dodávající dané chvíli jedinečnost. V dnešní době je trendy svatbu co nejvíce personalizovat a předvést hostům osobitý styl novomanželů. Jak jednoduše na to? Pomoci v dekorování mohou ručně vyráběné skleněné ozdoby z dílny firmy GLASSOR, která letos připravila speciální kolekci právě se svatební tématikou.

Ukázat se před svatebními hosty v co nejlepším světle vyžaduje alespoň trochu plánování. K vytvoření unikátního prostředí poslouží i drobné dekorace, které vašemu dni dodají jednotící prvek – stejné detaily by se proto měly objevit při zdobení židlí na obřadu, slavobrány nebo stolů při hostině. Nová kolekce od české firmy GLASSOR představuje nový svatební trend v podobě ručně vyráběných skleněných ozdob, které k sobě vzájemně ladí a nabízejí velké množství využití. „Do letošní kolekce jsme zařadili ozdoby z klasického čirého skla, které mají variantu průhlednou, ale také malovanou, druhou možností jsou dekorace v barvě slonové kosti s bílým a barevným zdobením. Všechny tyto varianty nabízíme nejen ve tvaru klasické koule, ale také jako srdce, ptáčky či rakety – každou z nich pak můžete díky očku bez problémů zavěsit, což vytváří krásný prostorový efekt,“ představuje svatební kolekci Kateřina Tichá, majitelka firmy GLASSOR. Jestliže navíc chcete na místě podpořit romantickou a intimní atmosféru, je třeba zvolit správné osvětlení. Krásné a současně teplé světlo vykouzlí svíčky, které můžete umístit tradičně na stoly do skleněných stojánků, ale také jedinečně zavěsit. K tomu jsou ze svatební kolekce přímo určeny kulaté skleněné ozdoby s malým bočním otvorem, kterým se dovnitř umístí čajová svíčka. Několik takto zavěšených ozdob nad stoly při jídle či večerní afterparty vytvoří nezapomenutelný zážitek z celého dne.

I přestože to hlavní se odehraje na samotném obřadu, nezbytné je myslet i na recepci. Správně zvolené doplňky totiž mohou z prostého funkčního nábytku vytvořit pravou součást celé dekorace, proto si vyhrajte i se zdobením židlí. Výzdoba stolu se pak považuje za tu nejpodstatnější, na kterou bude upírána veškerá pozornost. Nemusí však zahrnovat jen květinovou výzdobu, buďte originální. Využít lze přírodní motivy, okvětní lístky nebo ptáčky s peříčky, kteří se dají připnout na ubrousky. Podceňovat se rozhodně nevyplácí ani zasedací pořádek, který při pečlivém naplánování podporuje zábavu a konverzaci mezi hosty. „Efektivním pomocníkem se staly stojánky se jmenovkami, které současně poslouží jako krásný dekorativní prvek. Ty se budou skvěle doplňovat s ozdobami ze stejné kolekce, ať už zavěšené na židlích, umístěné v průhledných mísách či v oblíbených candy barech,“ doplňuje Kateřina Tichá. Česká společnost GLASSOR se tak snaží udávat trendy nejen ve vánočním období, ale vytváří ručně vyráběné luxusní kolekce během celého roku. Na dotvoření pravé svatební atmosféry se při focení podíleli firmy Cavalier s vlastními pánskými obleky, klenotnictví 27 JEWELRY se svými snubními prsteny, společnost Krispol zapůjčila na focení vázací motýlky, firma WoodenLand poskytla dřevěné hodinky a svatební šaty propůjčil salon Vera Marsalli.

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz