Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte 3x knižní novinku SWICH Z ŘÍŠE ZA MONITOREM – HERNÍ ZÁVISLÁCI

Vyhrajte 3x knižní novinku SWICH Z ŘÍŠE ZA MONITOREM – HERNÍ ZÁVISLÁCI

30.5.2017 - MadlaJ

Bezpečí našich dětí je pro nás jako rodiče zásadní otázkou. Snažíme je se všemožně ochránit, vštěpujeme jim zásady správného chování, tak, abychom předešly všem možným rizikům, ale možná na jednu zásadní oblast zapomínáme. Tou je svět internetu. Ano! Žijeme v 21. století, a tak na naše děti nečíhá nebezpeční jen v okolním světě, ale například i za monitorem vlastního tabletu, chytrého telefonu nebo počítače, za na první pohled nezávadným profilem nebo skupinou na sociální sítí. Kolik rodičů si však tato rizika připouští, umí k dětem správně přistupovat a mluvit s nimi? A právě z tohoto důvodu přichází autorka Lidija Zavoralová se sérií 8 knih na téma bezpečí dětí na internetu s názvem Swich z Říše za monitorem. Aby se už žádné další dítě nestalo obětí kyberšikany ani dalších hrozeb, které na něj v „říši za monitorem“ číhají.

Nyní mají 3 z vás možnost vyhrát jednu knihu ze série Swich z říše za monitorem, a to knihu nazvanou Herní závisláci. I dítě se totiž může stát závislé na chytrých zařízení nebo na určité hře a ani tato závislost se ve finále příliš neliší od závislosti na alkoholu, drogách či herních automatech. A kdo z nás by chtěl mít doma závislé dítě? Za pomocí knižní novinky tak můžete s dětmi proniknout do tajů světa chytrých zařízení a jejich rizik a díky poutavému a napínavému příběhu jej nenásilnou a přátelskou formou edukovat a vyvarovat se tak hrozícímu riziku.

Rozhovor s autorkou Lidijou Zavoralovou (foto) můžete u nás slyšet již brzy! V rozhovoru prozradí, co jí inspirovalo a motivovalo k napsání knih, jaké je její poznání týkající se výchovy dětí a užívání chytrých zařízení a poradí i Kodex pro rodiče, který jim usnadní výchovu a komunikaci s dětmi.

A o čem knižní novinka je?

SWICH Z ŘÍŠE ZA MONITOREM – SET OSMI KNIH PŘÍBĚHŮ PRO BEZPEČÍ DĚTÍ NA INTERNETU

Na náš trh momentálně přichází naprostá novinka, jediná svého druhu na světě, série dětských příběhových knih s názvem Swich z říše za monitorem. Jedná se o ucelený set příběhů pro děti, který je od nejrannějšího věku učí internetové gramotnosti a správným zásadám chování na internetu a při užívání chytrých zařízení jako jsou tablety, telefony a počítače. Jejich autorkou je Lidija Zavoralová, která v knihách zúročuje svoje dlouholeté zkušenosti z pracovních pozic v oblasti IT a propojuje je se zkušenostmi „z druhé strany“, jakožto matky tří dětí. Knihy jsou určeny pro děti od 4 do 10 let, kdy zejména u mladších dětí je důležitá součinnost rodičů, kteří dětem pohádky čtou a zároveň jsou jejich průvodci, povídají si s nimi, vysvětlují a rozebírají jednotlivá témata knih. Set knih Swich z říše za monitorem obsahuje 8 jednotlivých knížek s názvy Zrádná fotka, Falešná výhra, Herní závisláci, Hororové video, Princezna chlap, Ztracené peníze, Počítačoví piráti a Virová pohroma. Hlavními hrdiny jsou děti Lada a Matěj, kteří mají kamaráda Swiche, jenž jim pomáhá řešit jejich problémy týkající se chytrých zařízení a internetu. Jednotlivé knihy je možné zakoupit samostatně i v rámci uceleného setu za zvýhodněnou cenu. K dostání od začátku června v sítích hračkářství Sparkys a Bambule po celé ČR.

Autor: Lidija Zavoralová / Ilustrátor: Eva Sásová

www.risezamonitorem.cz

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip