Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Hezké nehty III.

Hezké nehty III.

V minulém článku jsme si pověděli něco o základních nástrojích na manikúru o jejich vhodnosti či nikoliv. Dnes začneme jednoduchou údržbou vlastních přírodních nehtů. Přírodních proto, že budeme navazovat v dalších článcích na údržbu a tvoření umělých nehtů.

Na čisté umyté ruce naneseme kolem nehtového lůžka (to je kolem nehtu) přípravek z označením TFR. (AWAY FUNGUS)

Pod tímto označením se skrývá přípravek, která zabraňuje, zvláště přes léto, tvoření a množení kvasinek, nebo některých druhů plísní. Dále si vezmeme výživnou OLEJOVOU TUŽKU na změkčení a zatlačení nehtové kůžičky. Při zatlačování kůžičky olejovou tužkou nevzniknou v lůžku otlaky, takže nehty rostou krásně rovné a kůžička je vyživována olejem s vitamínem E. Po několika týdnech používání se přestanou tvořit nepříjemné oděrky kolem nehtů, kůžička se stane elastická a měkká.

Pokud máme kůžičku u nehtů hodně pevnou a zatlačením kůžičky vznikne nepěkný val, můžeme ho odstranit pomocí MANIKURNI VIDLIČKY, která kůžičku odstraní bez poškození nehtu, nebo dokonce poranění, jako při manipulaci s manikúrními nůžtičkami.

Všechny produkty o kterých hovoříme je možno zakoupit na našem internetovém obchodě.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz