Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Jaká jste? Mnohé prozradí vaše kabelka.

Jaká jste? Mnohé prozradí vaše kabelka.

16.5.2017 - redakce Babinet.cz

O člověku hodně vypovídá vzhled a neverbální komunikace (např. mimika, gestikulace). Často takto na sebe nevědomky prozradíme více než bychom chtěli. Hovoří o vás i vaše kabelka – respektive váš způsob jejího nošení. Povíme vám, co o vás podle odborníků na řeč těla vypovídá vaše kabelka.

Kabelka v ruce

Pokud nosíte svůj módní doplněk ráda v ruce, zřejmě máte kladný vztah ke své práci. Ženy držící kabelku za uši si obvykle zakládají hodně na své kariéře. Z celebrit takto nosí své tašky např. Jennifer Lopez nebo Lady Gaga.

Kabelka na předloktí

Jestliže preferujete nošení kabelky na předloktí, chcete se svým doplňkem pochlubit ostatním. Tímto způsobem nosí kabelky především celebrity a ženy s vysokým společenským statusem. Kabelku zavěšenou na předloktí rovněž nosí ženy se silnou osobností, které u svého okolí budící respekt.
Ze slavných osobností nosívají kabelku na předloktí třeba Nicky Hilton či Heidi Klum.

Crossbody styl a volné ruce

Pokud nosíte nejraději kabelku křížem a chcete mít vždy volné ruce, možná máte nízké sebevědomí. Často se tento způsob objevuje u mladých dívek, které se teprve hledají a cítí se trochu nejisté. Mnohdy bývají nespokojené se svým vzhledem. Crossbody nošení však vždy neoznačuje pouze nízké sebevědomí. Tento styl je blízký i ženám, které si s vizáží příliš hlavu nelámou a neřeší názor ostatních. Volné ruce při nošení kabelky preferuje třeba Reese Witherspoon.

Kabelka zavěšená přes rameno

Tento způsob nošení má více forem. Pokud preferujete krátký popruh a často si jej přidržujete, tak jste praktická a máte ráda věci pod kontrolou. Naopak dlouhý popruh nosívají spíše neopatrné ženy, které si potrpí na pohodlí. Kabelku přes rameno nosí např. Alessandra Ambrosio.

Kabelka v náručí

Nosíte nejraději kabelku v náručí, i když má popruhy? V tom případě jste cílevědomá a upřímná. Potrpíte si na osobitý styl a o názor okolí se příliš nestaráte. Tento způsob nošení se objevuje třeba
u Lucie Bílé.

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

perenela
18.5.2017 15:03

Kdo je Alessandra Ambrosio netuším, ale jinak jsem se našla: kabelku nosím přes rameno a věřím, že praktická jsem dost :-)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz