Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Celá ČR  /  Hodovou veselicí oslaví v Muzeu řeznictví 10 tisíc návštěvníků

Hodovou veselicí oslaví v Muzeu řeznictví 10 tisíc návštěvníků

27.2.2017 - redakce Babinet.cz

Hodovou veselicí oslaví v sobotu 18. března jubilejních 10 tisíc návštěvníků v Muzeu řeznictví ve Valašském Meziříčí.  Sobotní program začíná v muzeu už v 10 hodin a pokračuje do pozdního odpoledne. Těšit se můžete na zabijačkové hody a dobrou cimbálovou muziku. Nebude chybět soutěž o nejlepší domácí tlačenku, kterou můžete zapít originálním pivem Řeznický lev. Na hody do Muzea řeznictví Vás doveze z centra města oblíbený vláček. Partnerem akce je MP Krásno, a. s.

Program Hodové veselice vás čeká nejen ve stylovém sále Muzea řeznictví, ale také na prostorném parkovišti před ním. Ochutnáte to nejlepší z domácí zabijačky. „Navazujeme na úspěšnou podzimní akci Klobáskobraní, kterou navštívily stovky spokojených návštěvníků. Hodová veselice bude přístupná všem návštěvníkům zdarma,“ prozradil manažer Muzea řeznictví Aleš Linduška.

Muzeum řeznictví představuje tradici a současnost řeznického řemesla na Valašsku. Exkurze návštěvníky seznámí s historií řemesla, kterou oživí řeznické stroje napojené na transmisi. Příběh řemesla se lvem ve znaku ukáže film Zabijačka na Valašsku z dílny tvůrců populárního valašského filmu Děda. Stylový sál Muzea řeznictví je možné si pronajmout také pro soukromé a firemní akce. Muzeum řeznictví vzniklo díky dotaci ROP Střední Morava.

www.muzeumreznictvi.cz

KDE:  Muzeu řeznictví ve Valašském Meziříčí

KDY: 18.3.2017 od od 10:00

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip