Babinet.cz  /  Soutěže  /  Nadělte muži hladkou pleť! Soutěžte o nejnovější strojek Braun Series 9

Nadělte muži hladkou pleť! Soutěžte o nejnovější strojek Braun Series 9

28.11.2016 - redakce Babinet.cz

Holicí strojek je nejdůležitější součást koupelny každého správného muže. A právě proto by měl být mimořádně šetrný a zároveň extrémně účinný. Takový, jako je nejnovější stojek Braun Series 9.

Strojek Braun Series 9 disponuje patentovanou technologií SyncroSonic, snímající hustotu vousů, a titanovým zastřihovačem HyperLift&Cut potaženým zlatem, který svou funkčností a špičkovým designem uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Holící hlava strojku má čtyři prvky, přičemž každý je určen pro jiný druh porostu. Ve srovnání s ostatními strojky, Braun Series 9 potřebuje mnohem méně tahů, díky čemuž zůstane pokožka hladká a jemná bez zbytečného podráždění.

Prémiové potažení zlatem je u zastřihovací lišty HyperLift&Cut navrženo tak, aby snížilo tření za účelem co nejjemnějšího oholení pokožky. Potažení navíc poskytuje ochranu před korozí a prodlužuje životnost strojku, který spolehlivě oholí až 50 000krát. Titanová zastřihovací lišta přináší neobyčejně jemný zážitek z holení a navíc je zcela citlivá ke kůži.

Díky technologii Wet&Dry je Braun Series 9 schopen pracovat v jakémkoliv prostředí. Každý muž si tak díky němu může vybrat, zda se oholí namokro, nasucho, s vodou, pěnou, gelem, nebo ve sprše.

Braun Series 9 je plně omyvatelný a snadno jej očistíte pod tekoucí vodou.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte nejnovější strojek Braun Series 9!

Nápovědu na odpověď naleznete na: http://www.braun.cz/cs-cz/male-grooming/shavers-for-men/series-9

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Holečková - Olomouc

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip