Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček paštik Pâté du Chef

Vyhrajte balíček paštik Pâté du Chef

17.10.2016 - redakce Babinet.cz

Vánoční čas se kvapem blíží a s ním samozřejmě přichází ruku v ruce i různé oslavy či setkání s Vašimi blízkými. Pokud nevíte, čím ozvláštnit sváteční tabuli, popřípadě čím obdarovat své blízké, máme pro Vás to pravé paštikové. Značka Pâté du Chef pro Vás připravila specialitu v podobě prémiové paštikové bonboniéry. Paštika totiž i nadále zůstává tradiční součástí českých jídelníčků a v její oblibě Češi drží světové prvenství.

„Pro nadcházející období Vánoc doporučujeme paštikovou bonboniéru značky Pâté du Chef, což je výběr prémiových paštik, kde jsme kladli velký důraz především na použité suroviny a recepturu,“ říká Martin Kincl, marketingový ředitel značky Pâté du Chef. „Tato bonboniéra se k vánočním svátkům hodí jak vybraností chutí jednotlivých paštik, tak i luxusním balením. Každá návštěva i Vaše rodina jistě ocení tuto lahůdku, protože popularita kvalitních paštik s nevšedními příchutěmi a ingrediencemi se u nás těší stále větší oblibě. Paštikami Pâté du Chef se snažíme přinášet českým zákazníkům netradiční receptury v oblasti gastronomie. Do našich paštik přidáváme totiž netradiční ingredience, jakými jsou například Cassis, portské víno, šampaňské nebo třeba vanilka," dodává Martin Kincl.

Vánoční paštiková bonboniéra je delikatesou, která nadchne nejen všechny milovníky paštik, ale také Vaše hosty či blízké. K dostání je v atraktivním balení, které obsahuje osm kousků paštik. Složení příchutí je následující - mandlová, s kachními játry a šampaňským, s pečeným masem a bruselská s brusinkami, a každá z těchto paštik je obsažena dvakrát. Tato vybraná delikatesa je k dostání v obchodech v gramáži 200 g za cenu v rozmezí 60-75,-Kč.

S ČÍM KOMBINOVAT?

ü  lze podávat jako party kanapky, libovolně dozdobené

ü  velmi dobře chutná s čerstvým pečivem

ü  skvěle se doplňuje s vínem

K JAKÉ PŘÍLEŽITOSTI SE HODÍ?

ü  pro nečekanou návštěvu

ü  party pohoštění pro přátele

ü  jako předkrm či rychlá večeře se sklenkou dobrého vína

ü  jako předkrm či rychlá večeře se sklenkou dobrého vína

Vyzkoušejte i další výrobky z široké škály vánočních výrobků Pâté du Chef, např. v atraktivních keramických nebo plastových nádobách, které jsou typické pro tradiční belgické či francouzské servírování. S paštikami Pâté du Chef zažijí Vaše chuťové smysly lahodný a originální prožitek, který si můžete vychutnat nejen o Vánocích. Všechny výrobky jsou k dostání v obchodních řetězcích Billa a Globus.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a 3 z vás vyhrají mix paštik Pâté du Chef!

Nápovědu naleznete na www.alimpex.cz/znacky/pate-du-chef

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Vinšová - Liberec, Tereza Studeničová - Semice, Oldřich Formánek - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip