Babinet.cz  /  Kam vyrazit  /  Jihomoravský kraj  /  Zámecký košt vín a burčáků ve Valticích

Zámecký košt vín a burčáků ve Valticích

23.9.2016 - redakce Babinet.cz

Všechny milovníky špičkových moravských vín zveme do hlavního města vína, do Valtic. V sobotu 24. září 2016 zde proběhne již tradiční Zámecký košt vín a burčáku, který je součástí RETRO VINOBRANÍ a Mistrovství světa ve sběru hroznů. Zůčastnit se však můžete samostatně Zámeckého koštu vín.

Program Na skleničku: návštěvníci si zakoupí žetony, které následně smění za vybrané vzorky vín nebo občerstvení. Záloha na skleničku 30 Kč. Řízená degustace v Zámeckém sklepě za 100 Kč, rezervace předem není nutná.

Program Se vším všudy /v roce 2016 je jž vyprodán/
vstupné 500 Kč zahrnuje řízenou degustaci se sommelierem v Zámeckém sklepě od 19 hod. Dále vás čeká degustace dalších vzorků vín, raut a dostanete také šek v hodnotě 100 Kč na nákup vína z produkce Château Valtice. Během ochutnávky je možné degustované vzorky zakoupit přímo na místě nebo objednat k vyzvednutí na druhý den. Následující den je možné objednané víno vyzvednout na podnikové prodejně v areálu Vinné sklepy Valtice, a. s. (Vinařská č. 407, Valtice). Ochutnávaná vína si též můžete objednat osobně, telefonicky nebo přes e-shop s dodáním domů. Zájemce o program Se vším všudy prosíme o potvrzení účasti.

Zájemci o program Na skleničku se nemusí objednávat předem.

KDE:  zámek Valtice

KDY: 24.9.2016 od 15:30

ZA KOLIK: dle vybraného programu

Více na www.vsvaltice.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další tipy

Náš tip