Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte vstupenky na Autoshow a seznamte se s novou Toyotou C-HR

Vyhrajte vstupenky na Autoshow a seznamte se s novou Toyotou C-HR

1.9.2016 - redakce Babinet.cz

Pokud hledáte nový vůz, nebo máte doma automobilového nadšence, pak nesmíte chybět na pražské Autoshow, která se bude konat na holešovickém Výstavišti ve dnech 22. – 25. září 2016. Na akci budou k vidění žhavé novinky. Tou je i nový stylový crossover Toyota C-HR. Soutěžte s námi a pět z vás odměníme dvěma vstupenkami.

Nejlepší přítel ženy s podobou diamantu

Říká se, že nejlepším přítelem ženy je diamant. Z toho důvodu právě dámám nejspíše učaruje novinka od automobilky Toyota. Nový crossover C-HR svým vzhledem vyčnívá a na silnici jej hned tak nikdo nepřehlédne. Jeho elegantní křivky připomínají kupé a designéři se při jeho návrhu nechali inspirovat právě diamantem. Jeho motiv je patrný nejen na karosérii, ale i v interiéru. Přestože vůz působí kompaktně, nabízí dostatek prostoru pro nákupy a potřebné věci.

Hybridní pohon zaručí tiché prostředí

Nové C-HR jde ve šlépějích úspěchů značky a nabízí i pokrokový hybridní pohon, který majitelé vozu ocení zejména ve městě při popojíždění v kolonách, kde ušetří palivo. Vůz v tuto chvíli může využít elektromotor a elektřinu, takže spotřeba se v tu chvíli rovná nule. C-HR díky kombinaci spalovacího motoru a elektromotoru nabízí celkový výkon 90 kW (122 k) při průměrné spotřebě paliva dle předběžných dat 3,7 l na 100 km a emisích CO na úrovni pouhých 85 g/km. Pro ty zájemce, kteří preferují zážehové jednotky, je připravena varianta s přeplňovaným motorem o objemu 1,2 litru. Ten nabízí výkon 85 kW (116 k) a vykazuje průměrnou spotřebu 5,7 l na 100 km a emise na úrovni 128 g/km. K výběru je pohon přední nápravy nebo všech čtyř kol.

Technologie pro vaši bezpečnou jízdu

Toyota C-HR myslí i na bezpečnost svých pasažérů. V základní výbavě nabízí paket technologií aktivní i pasivní bezpečnosti Toyota Safety Sense. Součástí tohoto paketu je přednárazový bezpečnostní systém (včetně funkce rozpoznávání chodců), adaptivní tempomat (ACC), systém pro hlídání jízdních pruhů se zásahy do řízení a automatická dálková světla.

Nová Toyota C-HR bude premiérově v České republice k vidění na Autoshow. Pokud si ji chcete prohlédnout zblízka, soutěžte s námi o vstupenky na automobilovou výstavu.

Co můžete vyhrát:

5x 2 vstupenky na Autoshow Praha, která se uskuteční na pražském holešovickém Výstavišti ve dnech 22. – 25. září 2016. Hodnota 1 výhry je 300 Kč.

Nápovědu najdete ZDE

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Miroslava Černáková - Březová, Dagmar Johnová - Karlovy Vary, Roman Kopeček - Bystřice pod Hostýnem, Tereza Kekulová - Kralupy nad Vltavou, Jiří Štefano - Praha

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip