Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Adventní aukce Linky bezpečí

Adventní aukce Linky bezpečí

Mgr. Tereza Stárková

Vážení přátelé,

Advent ohlašující svátky vánoční je tu a my jsme zde s 2.adventní internetovou aukcí ve prospěch Linky bezpečí. Významní čeští umělci jako Zoubek, Šerých, Huttnerová, Jirků, Anderle jí darovali svá díla, aby tak pomohli s finančním břemenem, které neseme. Ale nešlo by to bez Vás, přátel ale i všech dobrých lidí, kteří si díla koupíte a tím naplníte smysl těchto darů.

Udělejte radost svým blízkým i sobě, obdarujte je dárky trvalé hodnoty. Zároveň pomůžete bez rozdílu všem dětem, které si o pomoc řeknou.

Přejeme Vám velké srdce a šťastnou ruku při výběru. Více najdete na www.aukce.linkabezpeci.cz.

Několik slov o Lince bezpečí

Sdružení bylo založeno za účelem pomoci dětem a mladým lidem nejen v jejich obtížných životních situacích, ale i při jejich každodenních starostech a problémech. Je akreditováno v rámci systému sociálně-právní ochrany dětí v České republice.

Svou činnost zahájila 1.9.1994 v budově nacházející se v areálu Psychiatrické léčebny v Praze – Bohnicích jako linka telefonické krizové intervence fungující po celý rok, 24 hodin denně, která ctí zásadu anonymity klienta. Začínala na šesti terminálech a dovolat se na její první tel. číslo 855 44 33 mohly zdarma nejprve jen pražské děti.

Od 1.1.1997 mohou volat bezplatně jak z pevných, tak z mobilních sítí na nové telefonní číslo 800 155 555 zdarma děti z celé České republiky. K naplňování našeho poslání slouží následující linky krizové intervence, které Sdružení provozuje:

Linka bezpečí - 800 155 555

Linka vzkaz domů - 800 111 113

Internetová linka - lb@linkabezpeci.cz

Rodičovská linka - 283 852 222

Mgr. Tereza Stárková

Sdružení Linka bezpečí

tel. 266 727 917

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz