Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  80 D? Lituji, nemáme!

80 D? Lituji, nemáme!

Katka K.

Ani byste nevěřili, jak je v dnešním světě silikonů těžké zakoupit normální podprsenku. Když vás odmítnou v prvním obchodě, tak si z toho nic moc neděláte, ale když strávíte celý den pobíháním po obchodech s prádlem a výsledek je nulový, vaše sebevědomí se náhle ocitne na bodu mrazu. A přitom vaše požadavky jsou jasné: něco pěkného, příjemného, svlékatelného, nejen před obvodním lékařem, barva dle vašich představ, hodnota příjemná pro vaši peněženku, krajka nekrajka. Ve většině obchodů při vyslovení 80 D prosím, na vás nevěřícně zírají. Dokonce jsem se jednou setkala s názorem paní prodavačky: „Na vaše prsa se podprsenky nešijou!" Když nešijou, tak nešijou. Někdy zase narazíte na příjemnou prodavačku, která vám málem vleze do kabinky, jenom aby ukončila tu šílenou půlhodinu, kterou se vám věnuje zatím bezvýsledně. A když jí sdělíte, že opravdu nechcete, aby vaše bradavky viděl každý jako dvě lentilky pod kobercem, nervózně si odkašle a sdělí: „Tak to opravdu už nic nemáme." Když se tak potloukám obchody se spodním prádlem tiše závidím „áčkařkám", které si mohou vybrat z nespočetných barev, tvarů, krajek, nekrajek a navíc jim to dodá sebevědomí a vůbec jim nemusí vadit, když jim neposlušná pomocnice vykoukne z pod halenky či trika.

Setkala jsem se i s názorem, že když tedy nic nemají, tak ať chodím bez. No jo, ale to není tak jednoduché, jak se to řekne. Dámy s podobnými proporcemi mi jistě dají za pravdu. Tohle se může líbit jen některým chlapům. Kdyby se alespoň holky domluvily a houpaly se jedním směrem, nadskakovaly v jednu dobu, ale to ony ne. To pak při běhu na autobus vypadáte jako měňavky, která neví kterým směrem se vydá. Jednu jistotu ale máte, stoprocentně pobavíte celý autobus a řidič vás možná sveze bez placení.

(Máte téma, které chcete zveřejnit Pod lupou? Zašlete na info@babinet.cz Stanoviska zde uvedená nemusí vyjadřovat názor Babinet.cz)

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz