Babinet.cz  /  Magazín  /  Aktivní život  /  Běh je naše neřest, jsme prostě „JINÝ“!

Běh je naše neřest, jsme prostě „JINÝ“!

18.5.2015 - komerční sdělení

O některých běžcích se říká, že jsou „JINÝ”. Možná i vy patříte do skupiny těch, kteří mají rádi běh, a chcete si i ve městě užít ten nepopsatelný pocit z běhu. Věřte mi, jde to! Ulice, schody, parky jsou také běžecká výzva. Dejte si prostě CITY TRAIL RUNNING a dopřejte si k tomu JINOU běžeckou výbavu.

CTR, co to proboha je?

Nyní vážně, co si pod označením CTR máme představit? Tak trochu nové pojetí běhu. Při kterém se nedokážu ubránit pocitu z jisté podobnosti z doby, kdy se po ulicích, klandrech či obrubnících proháněli skejťáci, bruslaři a prožívali svá městská dobrodružství. Stejně tak tu máme novou podobu cyklistů, tzv. FESTKAŘŮ, kteří mají stylová a vytuněná kola, bez nichž to prostě nejde... A běh přeci nemůže zaostávat!

Dost řečí,  pojďme běhat!

Vše je o vás, běžcích, a místech, kterých je opravdu mnoho: Petřín, Stromovka, Vítkov. Stačí jen zvolit vhodnou kombinaci městského terénu a vaše běžecké očekávání bude naplněno. Využít můžete vše, co vám přijde do cesty: vybíhat schody, sbíhat zídky, přeskakovat obrubníky... Váš běhací výlet tak získá na potřebné pestrosti a intenzitě.  Nevázaně, sami, originálně a pokaždé jiné výběhy a opět si užijete tu neřest, svou drogu: běh.

Vytuněné běžecké nádobíčko

Běháme ve městě, a proto chceme styl, originalitu a 100% běžecké boty, které budou parťákem našich chodidel při došlapu i odrazu z tvrdého podkladu, jako je asfalt, dlažební kostky atd. Právě takové jsou „běhačky” švýcarské značky ON. Nyní se tedy bez sentimentu přenesme na tvrdý povrch, kde je model CLOUDSURFER specialista. Už když si je poprvé obujete, pocítíte něco úplně jiného. Podrážka CloudTec je tvořena tenkou Eva podrážkou s  Cloud obláčkami a vybavená vložkou Speedboard, díky které bota bezvadně tlumí nárazy, ale také umožňuje dynamický odraz. Zajímavé řešení je zalisovaná mřížka, pro stabilní odraz a celkové rozložení váhy běžce při dopadu. Za zmínku stojí též prodyšný svršek, jenž komfortně obepíná nohu a je příjemný a prodyšný.

Stylovka, designovka

A design? Už na první pohled je samotný design jiný.  Rozhodně ne pro výrazné barvy. Vše je jednoduché, stylové, prostě takové, jak je pro Švýcarsko typické.

ON CLOUDSURFER za nás obstál: klíčové vlastnosti: tlumení, odraz, nízká hmotnost, komfort a styl. Pronace, supinace NE, neutrální došlap ANO! V podstatě i další modely si zaslouží pozornost např. ON CLOUD.

Tak teď už nic neřešme, ale běhejme a užívejme radost z běhu a kvalitního běžeckého nádobíčka.

Více na www.tradecrew.sk

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip