Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Klokan - nejlepší kolagen na klouby. Budete ho chtít?

Klokan - nejlepší kolagen na klouby. Budete ho chtít?

27.4.2015 - redakce Babinet.cz

<Napadá mne hezký slogan ´Užijte si skoků bez obavy z roků´. Ale teď trochu vážně. České lékárny rozhodně nemají nouzi o kolagenové přípravky na klouby. Podívali jsme se jim však na složení a došli jsme k závěru, že tohle se dá opravdu hodně zlepšit, protože náš zákazník nám zato stojí. A navíc spokojený zákazník se vrací, a to je to nejdůležitější. Povedlo se to, protože je tady Klokan, jak říkáme my - ten nejlepší kolagen pro klouby v českých lékárnách. Nevěříte? Máme k tomu mnoho důvodů.

<Tak především Klokan není jednosložkový, jako většina kolagenových přípravků pro klouby na českém trhu, ale rovnou třísložkový. Vyrobit modernější a sofistikovanější přípravek byl pro nás úkol číslo jedna. Každý typ kolagenu má totiž své posláni a svojí funkci. V případě Klokana je to jednoduché - první složkou je kolagen typu I z mořských ryb a je určen pro úpony, vazy a šlachy. Druhou složkou je kolagen typu II z rejnoků, který je naprosto ideální kloubní výživou. Třetí složkou je nativní kuřecí kolagen, který podporuje vlastní imunitu kloubů, a to je důležité pokud je v kloubech zánět.

Druhým důvodem, proč tvrdíme, že Klokan je nejlepší kolagen na klouby, uhodnete asi sami. Všimli jste si, že Klokan není vyroben z jatečního dobytka? Ano, je tedy naprosto bezpečný a lehce vstřebatelný.

A k sebevědomému tvrzení tady máme třetí důvod - Klokan je totiž jediný kolagen na klouby v České republice, který obsahuje širokospektrální složení patentovaných kolagenů z bezpečného přírodního zdroje. Kvalita kolagenu je tak vysoká, že samotný kolagen obsažený v Klokanu je navíc zdrojem dalších, odborníky doporučovaných látek na klouby, jako chondroitin sulfát, glukosamin sulfát nebo kyselina hyaluronová. Klokan je samozřejmě také zdrojem vitaminu C, který kloubům prospívá.

<Klokan™ - to je hodně muziky za málo peněz a navíc jedno balení vydrží celé dva měsíce. Je velmi pravděpodobné, že je zbytečné utrácet za mnohem dražší kloubní přípravky. My tvrdíme, že Klokan je nejlepší kolagen na klouby na trhu. Je to velmi sebevědomé tvrzení a proto budeme moc rádi, když nám to potvrdíte i vy, a to hlavně tím, že budete spokojeni.

Dr. Thomas Weihmayer

Partners Inc. Toronto  Ont. Canada

Další informace naleznete na www.klokanproklouby.cz

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Mirvodka
19.6.2015 14:52

Často hraju tenis a loket jsem v poslední době často cítila. Ptala jsem se lékárnice, který přípravek obsahuje právě hodně kolagenu a doporučila mi Priessnitz kloubní. Pociťuji velké zlepšení a občas si loket namažu i mazáním od nich.

klara.n
2.7.2015 09:40

Já byla v lázních s pohybovým aparátem a tam mi přímo doporučili Priessnitz kloubní a jsem za tu radu obrovsky vděčná. Klouby mě bolí o dost míň.

Jantarka
10.7.2015 14:08

Já jsem se rozhodla užívat Priessnitz kloubní, protože obsahuje nejvíc účinných látek. Zakoupila jsem si rovnou balení na tři měsíce a byla jsem mile překvapeno, když už po měsíci mě klouby méně bolely.

Lejla9
16.8.2018 13:42

kupte si Alavis a po cca tydnu pravidelného uživání vá bude o hodně líp. Jen to chce brát delší dobu, pak menší pauzu a zase to brát. Aby to mělo správný účinek

Ivanaa
29.8.2018 14:26

ono každej si chválí to co vyzkoušel a nějak to na něho pusobilo. Každopádně je to zkoušení a hledání toho správného produktu.

Marketaaa
24.9.2018 15:06

myslíte tento Alavis? https://www.alavis.cz/cs/pece-o-klouby/42-alavis-triple-blend.html

Sax
5.11.2018 10:35

Alavis taky znám. Bere ho hodně lidi a doporučujou ho i lékaři. Je bez eček a umělin

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip