Babinet.cz  /  Magazín  /  Zdraví  /  Nedaří se Vám otěhotnět? Pomoc Vám nabízí Lázně Mšené!

Nedaří se Vám otěhotnět? Pomoc Vám nabízí Lázně Mšené!

8.4.2015 - redakce Babinet.cz

Celá řada partnerů takové starosti zná. A přitom pomoc nemusí být daleko. Lázně Mšené opět překvapily svou nabídkou, když ji letos obohatily o program především pro klientky, ale i ženy se svými partnery. Pro klientky plánující rodinu zde nabízejí atraktivní novinku, lázeňský léčebný pobyt Miminko! s využitím léčebných metod Ludmily Mojžíšové a specifických léčebných vlastností vlastního peloidu pro zábaly.

Zeptali jsme se na více informací paní Marcely Horáčkové, vedoucí rehabilitace v Lázních Mšené.

Pro koho je váš nový program určen?

Vlastně pro každou ženu, která netrpí žádnými objektivními důvody pro neplodnost, tedy především nefunkčními vaječníky, poškozenými vejcovody či nemocnou dělohou. Je také dobré znát spermiogram partnera, aby se předem vyloučila i tato možnost.
Využití lázeňského programu doporučujeme klientkám v 2. fázi menstruačního cyklu, tedy ideálně v 1. týdnu po menstruaci, případně v době menses, pokud klientka nemá žádné obtíže, např. nízký tlak nebo křeče. Každá žena s námi může svou situaci konzultovat na miminko@msene.cz.

Na co se tedy pak léčba zaměřuje?

Pokud jsou vyloučeny uvedené objektivní důvody neplodnosti, často se jedná o funkční neplodnost, způsobenou pohybovou i psychickou nerovnováhou klientky. A v takovém případě můžeme doporučit náš léčebný pobyt jako první možnost volby na cestě za vysněným miminkem. Léčba se jednoduše řečeno zaměřuje na prověřená a fungující rehabilitační cvičení podle metody paní Mojžíšové a na osvědčené lázeňské procedury. Zároveň se soustředíme na uvedení klientek do stavu pohody. V našich klidných rodinných lázních jsou pohoda a klid přidanou hodnotou, za kterou se k nám klienti stále vracejí.

Jak dlouhý je pobyt Miminko! a co vše obsahuje?

Klientky si mohou vybrat pobyty 4-denní od čtvrtku do neděle, nebo 5-denní od neděle do čtvrtku. Ubytovány jsou v lázeňských objektech po rekonstrukci, stravování je formou rozšířené plné penze v krásném secesním Pavillonu Dvorana. Aktuální termíny pobytů na měsíc květen jsou připraveny od čtvrtku 7. května do neděle 10. května a od neděle 17. května do čtvrtku 21. května.

Pobyt začíná konzultací s lázeňskou lékařkou a vstupním vyšetřením fyzioterapeutkou. V průběhu pobytu klientky absolvují 2 individuální terapie s fyzioterapeutkou a individuální cvičení pro úpravu svalových dysbalancí, tedy svalů pánevního dna a svalů ovlivňujících postavení pánve a páteře. Těšit se mohou na skupinové cvičení v bazénu, skupinová cvičení v tělocvičně, perlivou koupel s Calmonalem, celotělovou aroma masáž, manuální lymfodrenáž a zábal zad s využitím naší vlastní slatiny Lázní Mšené. Léčebný program doplňují také přednášky na téma vhodné životosprávy a ženské funkční neplodnosti

Bohatý léčebný program a kompletní služby potěší každou ženu, která touží po děťátku. A kolik to vše stojí?

Cena pobytu je 9.450 Kč a zahrnuje komfortní ubytování, plnou penzi a především celou sestavu lázeňských a léčebných služeb. Navíc může dle doporučení lékařky nebo fyzioterapeutky každá klientka využít nabídky lokálního parafinového zábalu a s sebou si odveze doporučená cvičení na doma v podobě letáčku a hlavně doporučený jídelníček a pitný režim zaměřený na detoxikaci a úpravu pH organismu.

A co to je ta slavná metoda Ludmily Mojžíšové?

Metoda vypracovaná paní Ludmilou Mojžíšovou je nesporně originálním přístupem k problematice funkční ženské sterility. Jedná se o zcela fyziologický způsob léčby neplodných žen založený na reflexním ovlivnění nervosvalového aparátu pánevního dna. Léčba pasivním a aktivním pohybem působí na bederní páteř, křížovou oblast, kostrč, pánev a svaly, a jejich vzájemnou polohu. Tím působí na ženské pohlavní orgány, a to buď cestou zlepšení jejich cévního zásobení nebo zkvalitňováním svalové a pojivové tkáně.

Předností metody je zejména skutečnost, že nijak nevylučuje a neovlivňuje další vyšetření na odborných gynekologických pracovištích. Tento postup může každé ženě jedině prospět, proto je vhodné jej využít jako metodu první volby. Zkrátka přirozené je se k plodnosti "procvičit" .


Pro další informace nás kontaktujte na adrese miminko@msene.cz, nebo pro rezervaci pobytu volejte lázeňskou recepci na tel. 416 866 007, 009.

Lázně Mšené, a.s. si vyhrazují právo změny cen a podmínek kdykoliv bez předchozího upozornění. Uvedené ceny a podmínky zahrnují zákonnou sazbu DPH.

Lázně Mšené, a.s., Lázeňská 62, 411 19  Mšené-lázně, e-mail: lazne@msene.cz.

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Anicka88
21.4.2015 15:23

To zní zajímavě. ale za 3 dny, trochu drahý pobyt.. já jsem si koupila Fertility Blend, na podporu početí. Užívala jsem asi 3 měsíce když jsem zjistila, že jse mtěhotná!

Apatyka
27.4.2015 12:41

Fertility blend jsem taky užívala, díky něj jsem otěhotněla!

Apatyka
7.5.2015 12:57

páni zajímavý článek, nevěděla jsem, že jsou i lázně které vám pomůžou otěhotnět..a o fertility taky slyším poprvé..my se snažíme už delší dobu, a stále se nám nedaří. asi vyzkouším fertility a když to nezabere, tak zkusíme lázně...:)

MarusVa
19.6.2015 09:35

V lékárně mi doporučili Fertility Blend na podporu otěhotnění a za pět měsíců jsme byli v očekávání. Nám pomohl :)

Vložit komentář

Další z magazínu

Náš tip