Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Dámská jízda s Babinet.cz

Dámská jízda s Babinet.cz

Jarka a Dáša

Rozhodli jste se svůj život prožít nebo přežít? Pokud je Vaše odpověď a), pak je správná a Vy máte jedinečnou příležitost. Zveme Vás na zajímavé posezení s poezií a prózou Dámská jízda s Babinet.cz (mužům vstup povolen !!). Kde: V Týnské literární kavárně, Týnská 6, Praha 1

Kdy: Již tento pátek 7.10.2005 od 19.00 hod.

A co Vás v tomhle příjemném koutku na Starém Městě ještě čeká? Především seznámení s autorkami, které přispívají na Babinet.cz do rubriky Doteky múzy, a jejich tvorbou.

A doufáme, že se Vám jejich autorské čtení bude líbit a třeba na místě objevíme i další nové talenty. Také se budeme moci potkat s ostatními příznivci Babinet, zakoupit si pěkný hrníček nebo ručně zdobené tričko s logem Babinet.cz od naší babinetky Jany Šulcové. Pořad moderuje Zdeněk Šmerek. Zavítají mezi nás i majitelé Babinet.cz, Juraj Kizák a Jiří Kouba, kterým budete moci osobně položit několik otázek.

Více nebudeme zatím prozrazovat. Copak nemáte rádi překvapení? Tak na nic nečekejte a přijďte mezi nás. Počet míst je omezen, kdo má zájem o rezervaci vstupenek, napište do čtvrtka na info@babinet.cz nebo nás navštivte osobně v redakci Hybernská 20, Praha 1.

Vstupné je 49 Kč. Těšíme se, že kromě virtuálního setkávání nastane i to osobní. A že nikdo nebude zklamán.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz