Babinet.cz  /  Magazín  /  Kultura  /  Starosti teenegerů v podání Lucky Vondráčkové

Starosti teenegerů v podání Lucky Vondráčkové

Redakce Babinet

Všechny šťasně i neštastně zamilované holky se můžou těšit na nové CD Lucky Vondráčkové Průvodce usoužených puberťáků láskou. Cédéčko je natočené podle knihy Ros Asquithové a vychází právě teď. Přesněji bude za posluchači posláno v úterý 20. září z pražského Klubu Divadla Bez zábradlí.

A nač se můžete těšit?

Ztřeštěná a zamilovaná patnáctiletá Scarlett Chubbová vypráví historii své nešťastné lásky. Ve snaze přiloudit zpátky milovaného chlapce, který ji zradil s její nejlepší kamarádkou, se dopouští Letty různých intrik a lstí. Se všemi dobrými radami, jak přilákat zpátky ztraceného miláčka, se ráda dělí se svými posluchači. Vypracovala abecedního průvodce, v němž vysvětluje vše, co se hodí nešťastně i štastně zamilovaným. Nahrávku proto doprovází obsáhlý booklet, ve kterém Letty pokračuje ve vysvětlení některých velmi delikátních termínů ze sféry  lásky i sexu. Lucie Vondráčková na CD doprovází historky ze života potrhlé Letty také dvěma písničkami. Mladí lidé zde dostanou zábavnou formou řadu užitečných informací o všem, co k lásce patří.

Vydání CD podpořily časopisy zaměřené na „náctileté“: Top dívka, Dívka, Bravo, Bravo Girl, Popcorn a měsíčník Superstar.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip