Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Hity letošních Vánoc

Hity letošních Vánoc

Hanka Michaliková

Milé baby-netky.

Redaktorky Babinetu se pro vás zúčastnily akce nazvané Vánoce v létě, kterou pořádal obchodní dům Tesco. V útulných sklepních prostorách restaurace Láry Fáry to vonělo Vánocemi. Stromek zářil, vánoční cukroví bylo napečeno a pod stromečkem byly krásně zabalené dárky, které obchodníci v Tescu nachystali na letošní Vánoce pro své zákazníky. A co tedy v nabídce pro tento rok najdeme?

Krásné ozdoby v módních hnědých a skořicových odstínech v sadách již od 60 Kč, pro náročného zákazníka exkluzivní drátěné ozdoby, širokou nabídku vánočního osvětlení včetně nejoblíbenější tzv. rýže - průhledného kabelu s drobnými žárovkami uvnitř, svítící kostky či obrázky ve tvaru sněhuláka či soba.

Hitem na Vánočním trhu jsou dárkové balíčky a Tesco jich má ve své nabídce nepřeberně: kosmetické balíčky v cenách již od 200 Kč, luxusní sady pro muže, nápaditá dárková balení likérů pro maminky a babičky i slivovice pro dědečka, balíčky s košilí a vhodně sladěnou kravatou pro manžela, výběr je opravdu pestrý. Zvláštní pozornost věnují obchodníci dětem, vždyť pro jejich rozzářené oči se na svátky těší celá rodina. Ty najdou letos pod stromečkem Tesca široký výběr oblíbených dárků technického rázu, roboty, stavebnice Lego, hrající koberec Star party, a z novinek panenky Bratz, domeček pro Sněhurku a k němu sedm trpaslíků, pro kluky nápadné auto na ovládačku a další překvapení.

Roztomilé drobnosti, které se pro Tesco vyrábějí v chráněných dílnách - figurky, kalendáře a ozdoby tvoří součást rozsáhlé nabídky pro všechny kategorie zákazníků. Nesmíme zapomenout na Mikulášské pytle a punčochy již od 14 Kč a nezbytné sladkosti na závěr - populární čokoládové kolekce s plněnými figurkami a Mikulášské figurky všech velikostí a druhů.

Provoněné a potěšené se vracíme do slunečného dne, ale za zády již cítíme mrazivý dech Ducha Vánoc. Ať se potěšíme vzájemně svou blízkostí a chvilkou rozjímání, k níž patří i krásně zabalený dárek pro blízké. Pěkné Vánoce..

za redakci Babinetu Hanka Michaliková

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz