Babinet.cz  /  Soutěže  /  Zakázané ovoce omámí vaše smysly. Soutěžte a vyhrajte luxusní vonnou svíčku PartyLite!

Zakázané ovoce omámí vaše smysly. Soutěžte a vyhrajte luxusní vonnou svíčku PartyLite!

25.11.2013 - redakce Babinet.cz

Romantické večery se dají okořenit různě, naprosto výjimečnou atmosféru můžete navodit například tou správnou vůní. Ale volte jí obezřetně. Měla by být příjemná, lehká a nevtíravá, ale zároveň stimulující a vábivá. Nejluxusnější řada vonných svíček PartyLite je určena pro skutečné požitkáře, kteří se rádi hýčkají. Obsahuje 6 vůní namíchaných tak, aby okouzlily. Barevné vosky od černé až po jasně zelenou reprezentují tu složku dané vůně, která v nich převažuje.  Rybízový Casanova je temně fialový, Svůdný fík černý a Mandarinkové vábení zase jasně oranžové.

Pár minut hoření těchto svíček dokáže zklidnit mysl a harmonizovat okolí. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního parafínu, stejného jako používá kosmetický a potravinářský průmysl. Použitá, zcela přírodní aroma pocházejí ze stejných zdrojů, odkud nakupují suroviny světoví výrobci parfémů.  Svíčka během hoření neuvolňuje nežádoucí látky do okolí, zkapalní a vyhoří zcela celá, až na spodní plechový plíšek.

Vosk je umístěn v tlustostěném soudečku, který můžete s klidným svědomím postavit na jakýkoliv povrch. Nezahřívá se ani nepropaluje okolí a navíc má elegantní design, který ale dává vyniknout barvě vosku. Bezpečné pálení svíček je nezbytnou podmínkou jejich používání, i proto jsou tyto svíčky domyšleny skutečně do posledního detailu. Jsou bytelné a jen tak se nepřevrhnou, nezahřívají se, nekouří a díky pravidelně uhořívajícímu knotu se dají kdykoliv pohodlně uhasit. Poslední perličkou je jejich výdrž a to až 50 hodin hoření.

Pokud vás tyto exkluzivní svíčky zaujaly, zkuste vyhrát jednu ze tří voňavých variant. Stačí, když odpovíte na jednoduchou otázku.

Nápovědu k soutěži a více informací o produktech PartyLite naleznete na www.partylite.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Vladimír Sidloch - Praha, G.Horáčková - Modřany, J.Pavel - Brno

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

partylite.jitro@seznam.cz
4.12.2013 08:06

Vážení milovníci svíček, další informace o luxusních a hlavně kvalitních svíčkách Partylite naleznete na www.luxusni-svicky.eu. Vyřešte letos Vánoční svíčky bez stresu a navíc s jistotou, že opravdu potěšíte :) Za Luxusní svíčky Jitka a Tereza

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip