Babinet.cz  /  Magazín  /  Styl  /  Žena po 40 sebevědomá a v kondici – kniha je návodem, jak vypadat a cítit se skvěle i po čtyřicítce!

Žena po 40 sebevědomá a v kondici – kniha je návodem, jak vypadat a cítit se skvěle i po čtyřicítce!

26.9.2013 - redakce Babinet.cz

Čtyřicítka je podle lékařky Jany Martincové pro ženu zlomový věk. Začíná se měnit hladina hormonů, objevují se změny na kůži a v rysech obličeje. Žena tloustne a okolí ji přestává vnímat jako atraktivní. S tím souvisí zhoršení psychického stavu a mnohdy i pokles zájmu o sex. Martincová v knize Žena po 40 - sebevědomá a v kondici radí, co dělat, aby si i toto životní období žena užila.

MUDr. Jana Martincová dala s dalšími 12 odborníky knize nejen psanou formu, ale propůjčila svoji osobu k celkové proměně. Na vlastní kůži si vyzkoušela vhodné omlazující metody, líčení, cvičení, stravu a další, z nichž vzniklo knižní desatero pro ženy nad čtyřicet let.


Zpomalte stárnutí i Vy! Omlazující proces v nové knize Vám pomůže cítit se plná energie a ještě skvěle vypadat. Desatero pro ženu po 40 obsahuje všechna nejdůležitější témata, se kterými se žena v tomto věku potýká.

Začínáme omlazujícím procesem v péči dermatoložky za využití přirozených omlazujících metod korektivní dermatologie. Následuje líčení s vizážistkou a postupně také „návštěvy“ u praktického lékaře, zubního lékaře, sexuoložky a gynekoložky.  Součástí života po 40 je i správný výběr anti-aging potravin, z něhož vychází kapitola se zdravými recepty. Pokračujeme souborem cvičení a posledním, ale neméně důležitým tématem je šatník zralé ženy. V něm se nechaly nafotit a publikaci tak podpořily herečky Nela Boudová a Bára Kodetová v modelech, které jim dodávají na přitažlivosti.

Více na: www.zenapo40.cz

K zakoupení na www.prochytrehlavicky.cz za 399,- Kč.

AUDIO: Lékařka Jana Martincová s 12 odborníky prošla vlastní proměnou a cítí se mnohem lépe a sebevědoměji. Než podstoupila všechny procedury, cítila se vyčerpaná, stresovaná a neatraktivní. Jak to vše dopadlo, co pro sebe udělala a dělá? Poslouchejte!

před a po

 

 

 

 

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz