Babinet.cz  /  Soutěže  /  Krvácí vám dásně? Parodontax pomůže. Na pět z vás čeká balíček.

Krvácí vám dásně? Parodontax pomůže. Na pět z vás čeká balíček.

27.8.2013 - redakce Babinet.cz

Pokud vás trápí při čištění zubů krvácející dásně, měli byste být na pozoru. Zdravé dásně by krvácet neměly. Pro péči o dásně využijte účinné speciální pasty, jakou je například nová pasta Parodontax Extra Fresh, která má nyní ještě lepší a svěžejší chuť, díky níž vydrží pocit čistých zubů ještě déle. A pozor, slaná chuť ani barva pasty zde není náhodou a věřte, že si na ně jako mnoho lidí rychle zvyknete. Charakteristická chuť této pasty je dána jejím složením z výtažků léčivých rostlin a vysokým podílem hydrogenuhličitanu sodného. Jde o speciální pastu, která je vhodná pro krvácející dásně.
Kromě této pasty můžete vyhrát i další šikovné pomocníky – kartáček s jemnými a na koncích zúženými štětinami, které jsou jemné k dásním. Ve výherním balíčku najdete také ústní vodu Parodontax, která ochrání vaše zuby až na 12 hodin. Všechny produkty z výherního balíčku jsou určeny pro každodenní hygienu.

Nejčastější příčinou ztráty zubů není zubní kaz, ale zánět dásní! Jak pečovat o nemocné dásně najdete ZDE.

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte balíček Parodontax

Správnou odpověď najdete ZDE.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Olga Šnajdrová - Semily, Petr Karásek - Slavíkovice, Sandra Nováková - Brno, Dan Soběslavský - Prachatice, Denisa Flaišmanová - Nové Sady

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip