Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Přítel

Přítel

Anettka

Přítel... Člověk, který pomůže, poradí a je stále při vás. Je tu vždy, když ho potřebujete. Je to někdo, na koho se můžete obrátit s jakýmkoliv problémem a on vás vyslechne a pomůže vám.

Nenechá vás v tom. Já jsem nikdy opravdového přítele nebo přítelkyni neměla. Neměla jsem nejlepší kamarádku jako holky v mém věku. Měla jsem kamarádky, ale jen takové ty ze školy, z venku a tak. Ale kamarádku, které bych se mohla se vším svěřit, jsem neměla. Až teď.

Lucku jsem poznala teprve nedávno. No nedávno... Vám se to bude zdát možná jako dlouhá doba, ale není to tak. Míjely jsme se na ulici, občas se pozdravily, ale to bylo tak všechno. Zlomilo se to, až když jsme obě začaly chodit s klukama od nás ze sídliště. Oba to byli takový šmejdáci, takže nás to trochu víc spojilo.

Až po tom, co mi ten můj hodně ublížil, jsme zjistily, že toho máme hodně společného a začaly jsme se stýkat víc. Já mám nového kluka, ona taky, protože její bývalý jí hodně ubližoval a využíval ji, a stýkáme se pořád.

Myslím, že naše kamarádství je věčné. Můžu za ni přijít kdykoliv a s čímkoliv, stejně jako ona za mnou. Vždycky když mame nějaký problém, jsme tu jedna pro druhou. Ale to neznamená, že se stýkáme jen kvůli problémům. Když jsme spolu, jsme sehraná dvojka. Doplňujeme se, máme stejný humor... Tolik legrace jako s ní, jsem s žádnou kamarádkou ještě nikdy nezažila.

Jsem moc ráda, že tě mám, Lucinko, a doufám, že naše kamarádství jen tak něco nerozdělí. Pamatuj, žes slíbila, že spolu budem vozit kočárky!!! A jednou spolu budem krmit v parku holuby!! Jojo tak dlouho nám naše kamarádství vydrží!

Mám tě ráda, Luci!!! Tvoje Anetka (16)

Máte i Vy podobnou krásnou zkušenost? Chcete se podělit o svůj zážitek s ostatními? Napište nám do redakce na info@babinet.cz.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz