Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balení vody ACTIVE O2

Vyhrajte balení vody ACTIVE O2

5.5.2013 - redakce Babinet.cz

Nejčistší minerální voda z bavorských Alp, obohacená přírodním kyslíkem, v perfektním balení pro mobilní použití – ACTIVE O2 je nápoj pro všechny aktivity. Při procházkách nebo nakupování, při běhání nebo na kole, sportovci stejně jako ti, kdo preferují zdravý životní styl, vědí, že tělo potřebuje tu nejlepší vodu. ACTIVE O2 s minerální vodou Adelholzener z bavorských Alp a 15násobným obsahem přírodního kyslíku ve srovnání s normální minerální vodou. Novinkou na trhu je stále vyhledávanější příchuť jahody, která rozšiřuje stávající sortiment šesti ovocných příchutí.

ACTIVE O2 vzniká právě na bázi minerální vody Adelholzener. Kyslíková voda ACTIVE O2 je obohacená o přírodní kyslík, obsahuje minimálně 50 mg kyslíku v litru. Odborné studie ukazují, že kyslík obsažený v ACTIVE O2 je absorbován do těla přes trávící systém, zvyšuje hladinu kyslíku v krevním oběhu a povzbuzuje aktivitu střev a jater. Urychluje tak látkovou výměnu, pomáhá odbourávat tuky a působí detoxikačně. Nesycená voda ACTIVE O2 s přírodním kyslíkem nastartuje organismus a podpoří fyzické i duševní zdraví.

V České republice je nesycená alpská voda ACTIVE O2 dostupná v sedmi ovocných pří chutích o objemu 750 ml nebo 500ml.

Můžete si vybrat mezi příchutí jablka s exotickým nádechem kiwi nebo oblíbenou příchutí čerstvé maliny. Oblíbená je tradiční osvěžující chuť citrónu nebo pomerančová příchuť s dotekem citrónu. Celou řadu rozšiřuje příchuť broskve skvěle doplněná bílým čajemnebo ovocná variace s příjemnou třešňovou chutíNovinkou na českém trhu je stále vyhledávanější příchuť JAHODY.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a tři z vás vyhrají balení vody ACTIVE O2.


Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jan Ouzký - Praha, Martina Bukovská - Příbram, Monika Slancová - Kladno

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip