Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte pračku Whirlpool AWS 63213 v hodnotě 12 390 Kč!

Vyhrajte pračku Whirlpool AWS 63213 v hodnotě 12 390 Kč!

1.4.2013 - redakce Babinet.cz

Whirlpool představuje zcela nové úzké pračky s předním plněním, které se svými vlastnostmi plně vyrovnají pračkám se standardními rozměry. Nové modely se díky svým kompaktním rozměrům pohodlně vejdou i do menších prostor a přitom nabízejí dostatečnou kapacitu praní, až 6 kg. Produkty určené pro evropský trh se vyrábějí v popradské továrně společnosti Whirlpool.

Prostorová náročnost spotřebičů se stala jedním z důležitých požadavků dnešních zákazníků. Především v hustě obydlených metropolích se potřeby zákazníků po celém světě velmi podobají, jak potvrdila studie provedená oddělením Global Consumer Design společnosti Whirlpool, a to zejména pokud jde o technologie a domácí spotřebiče. Zákazníci obecně vyhledávají vynikající kvalitu a vysoký výkon spolu s kompaktní konstrukcí, která se co nejharmoničtěji začlení mezi ostatní vybavení domácnosti.

Moderní pračky dnes musí perfektně zvládat péči o naše prádlo v omezených prostorách domovů, kde prádelna přenechala své místo multifunkčním otevřeným prostorům. Jsme proto rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout nové modely, které zabírají minimum místa a přitom se s maximální péčí postarají o oblíbené oblečení. Zatímco vnější rozměry byly zmenšeny, jak jen to šlo, vnitřní buben je připraven pojmout až 6 kg prádla, což splňuje požadavky i větších rodin,“ říká Ján Živný, marketingový ředitel Whirlpool CR a SR.

Vynikající ochrana barev a tkanin s minimální teplotou

Nové úzké pračky disponují inteligentní technologií 6. smysl, která automaticky přizpůsobuje prací cyklus tak, aby zabezpečila ten nejlepší možný výsledek praní. Snižuje tím spotřebu energie a vody až o 50 %.1 Široká škála nabízených funkcí zahrnuje také například Colours 15°, se kterou dosáhnete při pouhých 15° C stejného výsledku praní jako při pracím cyklu na 40° C. Díky inovativní technologii Wave Motion s pohybem bubnu v obou směrech je oblečení v bubnu rozloženo rovnoměrněji a prací prostředek se lépe dostává k místu znečištění. Proto lze teplotu snížit na minimum a lépe tak ochránit i ty nejjasnější barvy.

Nové pračky Whirlpool nabízí nejlepší energetickou účinnost ve své třídě, jsou zařazeny až do energetické třídyA+++. Díky funkci Eco Monitor navíc budete mít perfektní přehled o spotřebě ihned po zvolení programu, zobrazí se pomocí LED diod na panelu.

Nová předem plněná úzká pračka Whirlpool AWS 63213 v energetické třídě A+++s kapacitou 6 kg disponuje technologií 6. smysl Colours, která ušetří čas i energii a přitom zachová pestrost barev oblečení. V nabídce je celkem 18 programů včetně Colours 15°, ručního praní, jemného prádla či rychlého 15 minutového programu. Doporučená maloobchodní cena je 12 390 Kč.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Vlasta Svédová - Červená voda

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip