Babinet.cz  /  Soutěže  /  Vyhrajte balíček zdravotní kosmetiky SEBAMED pro kompletní péči

Vyhrajte balíček zdravotní kosmetiky SEBAMED pro kompletní péči

12.3.2013 - redakce Babinet.cz

O každou pleť je nutné náležitě pečovat a správná péče zahrnuje správné mytí a následné ošetření. Používání některých mycích a pečujicích prostředků však zapříčiňuje nepříjemné vysoušení kůže a různá podráždění. Tomuto se dá předejít používáním zdravotní kosmetiky SEBAMED, která díky pH 5,5 obnovuje přirozený ochranný plášť pokožky.

Mycí emulze SEBAMED s olivovým olejem je vhodná pro mytí obličeje i těla, neobsahuje mýdlo ani alkalické složky, a je tedy vhodná i pro očistu velmi citlivé a problematické pokožky. Kombinace čisticích látek a olivového oleje zaručuje tu nejlepší péči o pleť. Emulze zklidňuje podráždění kůže a zabraňuje ztrátě lipidů a vysušování. Po použití je pokožka čistá, vláčná a hydratovaná.

Sprchový gel SEBAMED Fresh Shower důkladně čistí póry až do hloubky a pleť zanechává jemnou a pružnou. Díky absenci mýdla a alkalických složek působí proti podráždění a obnovuje ochrannou funkci pokožky. Alantoin a přirozené aminokyseliny regenerují a zjemňují kůži, která je po aplikaci gelu nádherně svěží. Sprchový gel je vhodný pro citlivou kůži a poskytuje skvělou regeneraci například po sportu.

Hydratační denní krém SEBAMED s aktivním hydratačním komplexem podporuje přirozenou hydrataci pokožky, a obnovuje tak její rovnováhu. Lipidy zanechávají pleť jemnou a vláčnou a vitamin E neutralizuje volné radikály. Formule olej ve vodě, kdy v krému převládá vodní složka, zajistí pleti dostatečný přísun hydratace. Krém se lehce nanáší a navrací pleti svěžest a půvab. Hydratační denní krém poskytuje pleti 24 hodinovou péči a je určen pro normální až mastnou kůži.

SEBAMED Tělové hydratační mléko vyrobené formulí olej ve vodě zaručí pleti dostatečnou a dlouhotrvající hydrataci. Aktivní hydratační komplex v tělovém mléku vyživí a ochrání přirozenou rovnováhu pleti. Výtažek z heřmánku a alantoin pokožku zjemní a zvláční. Mléko je vhodné pro denní péči o citlivou, normální a mastnou kůži a díky efektu zklidnění a ochlazení je vhodné ho aplikovat také po slunění nebo v horkém klimatu.

Produkty SEBAMED jsou klinicky testovány a lze je volně zakoupit v lékárnách, v DM drogeriích, nezávislých drogeriích nebo na internetových stránkách www.babybaby.cz. Doporučená cena za Mycí emulzi SEBAMED s olivovým olejem 200 ml činí 139 Kč, Sprchový gel SEBAMED Fresh Shower 200 ml je ke koupi za 99 Kč, SEBAMED Hydratační denní krém 75 ml stojí 249 Kč a SEBAMED Tělové hydratační mléko 200 ml je ke koupi za 139 Kč.

Více informací naleznete na www.seba.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Kristýna Prudká - Brno, Martina Roubíčková - Praha, Viktorie Salmovská - Hanušovice

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip