Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěž: do plavek bez celulitidy!

Soutěž: do plavek bez celulitidy!

4.2.2013 - redakce Babinet.cz

Chcete se před létem zbavit celulitidy nebo alespoň zmírnit její projevy? Nyní je ideální čas! Zeštíhlující receptura od Zepter zaměřená na obranu proti celulitidě obsahuje směs nejúčinnějších aktivních přísad, které vám v boji s celulitidou zaručeně pomohou. Tři z vás mohou tento přípravek samy brzy vyzkoušet!

Intenzivní terapie proti celulitidě (PNK-435) z řady Swisso Logical nabízí okamžitý a dlouhotrvající zpevňující účinek. Vaše pokožka bude pevná, hladká a hydratovaná a bude mít vyvážený barevný tón. Viditelná změna vzhledu a pocitu „pomerančové kůže“ + zmenšení obvodu stehen až o 4,6 cm za 2 měsíce! Cena přípravku je 1 560 Kč.

Jak dosáhnout nejlepších výsledků:

Nejlepších výsledků se dosahuje po 2 měsících používání, pokud se zeštíhlovací přípravek nanáší dvakrát denně (ráno a večer) nejméně 2 měsíce. Pro udržení výsledků pokračujte s jednou aplikací denně.

Více o kosmetice Zepter na www.zepterclub.cz nebo na www.beautyclub.cz.

Prodejna Zepter: Spálená 55, 110 00 Praha 1

 

 

 

Hrajte ve Velké milionové hře Zepter 2013 o exkluzivní ceny! Hlavní cenou je automobil Škoda Rapid a dalších 500 cen od Zepter! Více na www.zepterhra.cz.

Správnou odpověď hledejte na www.zepterclub.cz. Tři z vás, kteří správně odpoví na soutěžní otázku získají 1x intenzivní terapii proti celulitidě (PNK-435) v hodnotě 1 560 Kč.

 

 

 

 

 

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Ladislava Urbanová - Cvikov, Jeannette Satková - Ostrava-Zábřeh, Jana Pupíková - Ostrov u Macochy

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip