Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o interiérovou vůni WELTON/Difuzér

Soutěžte o interiérovou vůni WELTON/Difuzér

7.12.2012 - andrea.gasparikova

Vůně difuzérPředstavujeme Vám luxusní interiérové vůně WELTON LONDON, které zajisté upoutají milovníky designu svými čistými tvary a zejména zajímavými vůněmi. Kolekce WELTON DESIGN se skládá ze svíčky (hoří více než 40 hodin), parfému ve spreji a difuzéru s tyčinkami, které postupně uvolňují vůni do prostoru.

Nabízené vůně: zelený čaj, Indický oceán, Love, Himalaya, Harmony, Ylang-Ylang, fíkové listy, atd. Všechny svíčky i difuzéry obsahují 10% parfému, vůně je velmi intenzivní a difuzéry vydrží dle typu a velikosti místnosti 6-8 měsíců. Na výrobu všech svíček je použit přírodní vosk a bavlněný knot.

Kolekce ONYX je prezentována v černém obalu i flakonu a skládá se ze svíčky (hoří necelých 40 hodin) a difuzéru s tyčinkami, které postupně uvolňují vůni do prostoru. Nabízené vůně jsou rozlišeny číslem 1-6 a k nim byla přidána sedmá vůně s názvem White Musk. Mezi nejoblíbenější patří vůně číslo IV s názvem fruity.

Nejnovějším přírůstkem je řada nazvaná po slavné britské interiérové designére Kelly Hoppen. V našem obchodě jsou k dispozici dvě vůně – I a IV, přičemž první z nich je v luxusním bílém flakonu a je určená spíše ženám (složení bergamot, levandule, fialka, santalové dřevo, pačuli, myrta) a druhá z nich v černém flakonu je oceňována zejména muži (sladký anýz, citrón, bergamot, rozmarýn, levandule, pižmo, jantar). Kolekce nabízí difuzéry 250 ml s tyčinkami a svíčky 230g s dobou hoření 54 hodin.

Více informací o interiérových vůních Welton naleynet na www.abouthome.cz

Odpovězte na soutěžní otázku a tři z vás vyhrávají interiérovou vůňi WELTON/Difuzér

 

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jiřina Růžová - Kopřivnice, Leo Krátký - Zábřeh, Tereza Krajíčková - Humpolec

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip