Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěž o nejsilnější brusinky na trhu

Soutěž o nejsilnější brusinky na trhu

24.11.2012 - redakce Babinet.cz

Trh skýtá širokou nabídku přípravků na bázi brusinkového extraktu, které využívají různá reklamní tvrzení opírající se o koncentraci či sílu účinku. Dnes již řada výrobků obsahuje vysoké množství brusinkového extraktu v kapsli, avšak zjistilo se, že nikoli koncentrace, ale samotná kvalita použitého extraktu je rozhodujícím faktorem při posuzování účinku preparátů. Nejvýznamnější složkou brusinek jsou silné antioxidanty – proanthokyanidiny (PAC), přičemž doporučená efektivní denní dávka je stanovena na minimálně 36 mg. Ve výrobcích značky Barny´s je obsah těchto antioxidantů mnohem vyšší a při akutních potížích můžete přijmout až 90 mg PAC denně.

Značka Barny´s nabízí 3 výrobky, které jsou výbornými pomocníky při infekcích močových cest. Brusinky ve formě kapslí pro akutní či chronické potíže anebo v tekuté formě (500 ml balení), které jsou vhodné k častému použití pro dospělé nebo pro děti. Lze je aplikovat i při inkontinenci, potížích s prostatou a močením u mužů, dále u osob s oslabenou imunitou a s dispozicí k zánětům močových cest.

Chcete vyhrát nejsilnější brusinky na trhu? Zapojte se do soutěže, odpovězte správně na otázku a 5 z vás vyhraje Barny´s SuperCranberry™ kanadské brusinky – nejsilnější brusinky na trhu pro akutní případy.

Nápovědu najdete na www.kanadske-brusinky.cz.

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Josef Novotný - Hříměždice, Michaela Setlová - Frýdek-Místek, Jana Buráňová - Prakšice, Jana Ficová - Velké Karlovice , Petr Voith - Brno

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Vložit komentář

Další soutěže

Náš tip