Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Policejní stát

Policejní stát

Lion

Nejsem posluchačem techna. To asi tak na úvod. To o čem chci psát, píšu proto, že si nemyslím, že bych k tomu měl zůstat lhostejný. Jsme svědky toho, že si policie začíná dělat opravdu to, co chce. Jak jinak si lze vysvětlit, že policejní vozy zablokují výjezd z dálnice, nechají stát svoje občany v osmikilometrové frontě ve třicetistupňových vedrech a jdou si „hrát na vojáky"?

Jak si může daňový poplatník vysvětlit lži policejní mluvčí Kosinové (hodnost neuvádím záměrně, neboť doufám, že tenhle poklesek už konečně byla degradována), o tom, že vlastník pozemku odvolal smlouvu o pronájmu, když to není pravda? Jak si vysvětlit beztrestnost toho, že policie vyrábí důkazy? Mohu ale detailně popsat obličeje lidí, kterým někdo beztrestně a svévolně mlátí děti, používá na ně vodní děla a těžkooděnce, aniž by cokoliv spáchali?

Nemyslíte soudruzi policajti, že jste už zašli daleko? Pro tohle jsme necinkali klíčema, abyste mohli vyměnit zelené uniformy za modré a zase mlátit děti.

Okázalé akce policie se v poslední době nějak míjejí účinkem a spíš nasírají národ. My nemáme problém s technaři, my nemáme problém ani s Pekelnými anděly (viz vaše poslední akce obklíčení koupaliště Džbán).My máme problém s vámi. Protože tam kde je vás opravdu zapotřebí, tam nejste a nedá se vás rychle sehnat. Jste jen tam, kde vám nabubřelec Bublan zrovna domluví „přehlídku".

Máme větší problémy s Romy, ale to neřešíte protože neumíte nebo nechcete řešit.

Po téhle okázalé ukázce předlistopadové pěsti dělnické třídy se těším, že posily z Moravy přijedou i před hradecké nádraží,kde se to pochybnými a obtěžujícími lidmi jen hemží. Už vidím, jak přestávát jezdit kolem v nablýskaných fabiích, které vyměníte za vodní děla a antony a vyčistíte to tam, kde je to skutečně třeba.

A za tohle, za tohle sklidíte opravdový nefalšovaný obdiv.

Do té doby „čest vaší práci, soudruzi"!

Zdroj foto - www.techno.cz

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz