Babinet.cz  /  Magazín  /  Život a vztahy  /  Vnímá vás váš partner?

Vnímá vás váš partner?

Dáša

Otázka je úplně jednoduchá. Ale odpověď možná už tak lehká nebude. Pozná váš drahý, že máte právě novou barvu vlasů, že jste poněkud rozladěná, milostně roztoužená? Vidí na vás novou halenku, za kterou jste právě utratila nekřesťanské peníze, nebo je to jinak?

Některé ženy si oprávněně stěžují na pozornost nadměrnou, hraničící se špehováním, vytýkáním každé maličkosti, velké a zbytečné podezřívavosti ze strany mužů, jiné to mají přesně naopak. Povím vám jednu svou příhodu. Dostala jsem krásnou kytici čajových růží. Můj muž mi s ní udělal opravdu vekou radost. Prostě se vytáhnul. Bohužel jsem k ní neměla tu správnou vázu. A tak jsem se rozhodla, že si vyrobím vlastní. S pomocí různých materiálů jsem vykouzlila výtvor, na který jsem byla patřičně hrdá. A hlavně, váza krásně ladila k darovaným růžím. Naaranžovala jsem vše doprostřed jídelního stolu tak, aby nic nešlo přehlédnout a čekala. Muž přišel brzy na oběd. Společně jsme zasedli ke stolu, povídali si, poobědvali, nic. Nemohli jsme na sebe přes květiny sice pořádně ani vidět, ale o váze zmínka nepadla.

Nevím, čeho si muž všímal celou dobu a jak mu chutnalo, zato vím, co mi řekl mezi dveřmi, když odcházel z domova: "A kam jsi vlastně postavila ty růže, co jsem ti včera přinesl?"

Když jsem tuto příhodu vyprávěla kamarádce, záhadně se zasmála a řekla mi: "Holka, to znám. Já měla jednou na obličeji pleťovou masku, byla jsem celá modrá, jen oči z ní svítily ven. Najednou zazvoní můj přítel a myslíš, že si něčeho všimnul? Jo. Víš, co mi řekl, když jsem otevřela dveře?"

Zatvářil se vyděšeně a prohlásil: "Proboha, co to máš s očima?"

Tak to byly dnešní příhody o všímavosti našich partnerů. Máte některé další? Napište nám! Ať se můžeme společně přiučit i zasmát...

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím přihlaste)

Další z magazínu

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz