Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o 3x dárkové balení rostlinných biostimulantů od ESCUBE!

Soutěžte o 3x dárkové balení rostlinných biostimulantů od ESCUBE!

27.5.2024 - redakce Babinet.cz

Léto je v plném proudu a vody k údržbě Vaší zahrádky, balkonových a pokojových květin není nikdy dost. Jak můžete vyzrát na horké dny s nedostatkem srážek? Snadno! Diky rostlinným biostimulantům ESCUBE s hydroabsorpční složkou můžete prodloužit intervaly zálivky a šetřit tak vodou.

Přípravky ESCUBE jsou novinkou od české společnosti ESCUBE s.r.o., která ve spolupráci s Vysokým učením technickým v Brně vyvinula rostlinné biostimulanty, které obsahují jedinečnou složku, která dokáže zadržet vodu v půdě. Kromě hydroabsorpční látky obsahují přípravky i další potřebné živiny pro vitalitu a odolnost rostlin, jako jsou aminokyseliny, fytohormony a huminové látky. Získáte tak komplexní energetický koktejl pro výživu Vašich rostlin a plodin.

Biostimulanty ESCUBE jsou složené z přírodních surovin a jsou 100 % biologicky rozložitelné. Díky tomu mohou ESCUBE používat i příznivci bio pěstování. Tekutá forma přípravku umožňuje snadnou aplikaci přidáním doporučeného množství přímo do běžné zálivky. Díky obsaženým smáčedlům se voda a živiny dostanou hlouběji ke kořenům rostlin, kde podporují kořenové vlášení.

ESCUBE patří k tzv. chytrým přípravkům, jelikož obsahují mikronosiče, které postupně uvolňují až 90% živin do kořenového systému rostlin. Výsledkem působení ESCUBE jsou vitální a odolné rostliny s bohatými přírůstky zelené hmoty a plodů.

Soutěž již byla ukončena.
Obvykle do tří týdnu od konce soutěže se na tomto místě objeví výherci.

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz