Babinet.cz  /  Soutěže  /  Soutěžte o balíček zkrášlující a pečující kosmetiky For Life & Madaga

Soutěžte o balíček zkrášlující a pečující kosmetiky For Life & Madaga

11.4.2024 - redakce Babinet.cz

Vyhrajte balíček obsahující exkluzivní produkty od české kosmetiky na francouzských základech For Life & Madaga. Využijete jej jak pro letní období, tak se mohou celoročně stát vaší každodenní kosmetickou výbavou.

Balíček obsahuje jemný tónovací krém Natural Look, který podpoří přirozenou krásu vaší pleti, skryje její nedokonalosti a díky obsahu zlatavých mikročástic ji ještě více prozáří a sjednotí. Navíc respektuje přirozené procesy pleti a nijak ji nezatěžuje.

Doplněn je příjemným sametovým krémem Perfect Body-Milk, který využije celá rodina, a to jak v létě, tak kdykoli jindy během roku. Hedvábná krémová emulze obsahuje ceramidy, kyselinu hyaluronovou, minerály Mrtvého moře a vitamín E. Pleť tak perfektně vyživí, dodá jí hydrataci, energii a ochrání ji před předčasným stárnutím. Hodí se například, jak po opalování, tak třeba i po koupeli nebo při pocitu suché pnoucí pokožky.

Hraje se o 3 balíčky!

www.forlifemadaga.com

Soutěž již byla ukončena. Výherci soutěže jsou:
Jana Zoulová - Slaný, Marie Eibová - Dlouhomilov, I. Fišarová - Kutná Hora

Vaše názory

Vaše názory (pro vložení komentáře se prosím nebo zaregistrujte)

zoulova.jana@seznam.cz
12.4.2024 15:57

jsem tu vůbec přihlášená???

Další soutěže

Náš tip
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz